Somijā akreditēta Latvijas vēstniece Kristīne Našeniece

10.09.2018. 14:29

2018. gada 6. septembrī Helsinkos Latvijas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Kristīne Našeniece iesniedza akreditācijas vēstuli Somijas prezidentam Sauli Nīnistem (Sauli Niinistӧ).

Akreditācijas tikšanās laikā tika uzsvērta Latvijas un Somijas divpusējo attiecību nozīme Eiropas projekta stiprināšanā un Latvijas centienos iespējami ātri sasniegt ES vidējo dzīves līmeni. Tika apspriesta gaidāmā Somijas prezidentūra ES Ministru padomē 2019. gada otrajā pusē, ģeopolitiskā situācija pasaulē un Eiropas rīcība, tostarp drošības jomā. Akreditācijas tikšanās laikā tika akcentēta Latvijas un Somijas piederība Baltijas un Ziemeļvalstu līdzīgi domājošo valstu kopai.

Šī gada rudenī gaidāmas divas Somijas prezidenta Sauli Nīnistes vizītes Latvijā – dalība Araijološas grupas neformālajā sanāksmē, kā arī Latvijas valsts simtgades svinībās 18. novembrī. Tās uzskatāmas par kārtējo apliecinājumu Latvijas un Somijas ciešajām un draudzīgajām attiecībām.    

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā