Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tiksies ar Apvienotās Karalistes ārlietu ministru Džeremiju Hantu

13.08.2018. 12:14

2018. gada 15. augustā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tiksies ar jauno Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes ārlietu ministru Džeremiju Hantu (Jeremy Hunt), kurš Latvijā ieradīsies oficiālā vizītē.

Ministri plāno pārrunāt abu valstu divpusējās attiecības, tostarp sadarbību stratēģiskās komunikācijas un neatkarīgu mediju stiprināšanas jomā, kas ir svarīgi, lai sabiedrība saņemtu patiesu un objektīvu informāciju. Tāpat paredzēts apspriest transatlantiskās attiecības, pievēršoties ekonomikas, tirdzniecības un drošības jautājumiem, kā arī aktuālos starptautiskās dienaskārtības jautājumus.

Vizītes laikā Apvienotās Karalistes ārlietu ministrs Dž. Hants noliks ziedus pie Brīvības pieminekļa.

Apvienotā Karaliste ir viens no svarīgākajiem Latvijas sadarbības partneriem ekonomikā un tirdzniecībā, kā arī drošības un aizsardzības, un citās jomās. 

 

Mediju ievērībai!

Plkst. 8.55 – ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sagaida Apvienotās Karalistes ārlietu ministru Džeremiju Hantu Ārlietu ministrijā

Foto un video iespēja Ārlietu ministrijas foajē

Plkst. 10.25-10.50 – ministru kopīga preses konference (valoda: latviešu – angļu)

Foto un video iespēja

Norises vieta: Ārlietu ministrijas Preses konferenču zāle

Plkst. 11.00 - ziedu nolikšana pie Brīvības pieminekļa

Dalībai pasākumos nepieciešama speciāla akreditācija. Latvijas valsts iestādēs akreditēto mediju pārstāvjus lūdzam pieteikties līdz 14. augusta plkst. 15.00 Ārlietu ministrijas Mediju centrā, rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Lūgums plānot savlaicīgu ierašanos, bet ne vēlāk kā 30 minūtes pirms katra pasākuma. 

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā