Vēstnieks Edgars Bondars iesniedz akreditācijas vēstules Rumānijas prezidentam

19.07.2018. 16:28

2018. gada 18. jūlijā Bukarestē Latvijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Edgars Bondars iesniedza akreditācijas vēstules Rumānijas prezidentam Klausam Verneram Johannisam (Klaus Werner Iohannis).

Latviju un Rumāniju tradicionāli saista labas divpusējās attiecības un cieša sadarbība ES un NATO, kā arī starptautiskajās organizācijās un reģionālajos formātos. To apliecināja arī jūlija sākumā notikusī ārlietu ministra Edgara Rinkēviča vizīte Bukarestē.

Vēstnieks Bukarestē tikās ar Rumānijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras vadītāja vietnieku Lazaru Komenesku (Lazăr Comănescu) un pārrunāja abu valstu ekonomiskās sadarbības veicināšanas iespējas. Rumānija ir ieinteresēta Latvijas pieredzē start-up kompāniju veidošanā, IT nozarē un tūrisma jomā.

Edgars Bondars ir Latvijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Polijā, kā arī nerezidējošais vēstnieks Rumānijā un Bulgārijā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā