Darba vizītē Latvijā ieradīsies Baltkrievijas ārlietu ministrs

16.07.2018. 18:25

2018. gada 19. jūlijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tiksies ar Baltkrievijas ārlietu ministru Vladimiru Makeju, kurš Latvijā ieradīsies darba vizītē. Vizītes laikā Baltkrievijas ārlietu ministrs plāno tikties arī ar Ministru prezidentu Māri Kučinski un Saeimas priekšsēdētāja biedru Gundaru Daudzi, kā arī apmeklēt vairākus uzņēmumus.

Tikšanos laikā plānots apspriest Latvijas–Baltkrievijas divpusējo attiecību jautājumu loku: sadarbību ekonomikas, transporta un tranzīta, pārrobežu sadarbības, izglītības, zinātnes, kultūras un citās jomās. Plānots pārrunāt arī ES–Baltkrievijas attiecību aktualitātes un reģionālos jautājumus.

V. Makejs ir Baltkrievijas ārlietu ministrs kopš 2012. gada 20. augusta. Pirms tam bijis Baltkrievijas Prezidenta administrācijas vadītājs, prezidenta palīgs, Baltkrievijas pārstāvis Eiropas Padomē un ieņēmis dažādus amatus Baltkrievijas Ārlietu ministrijā. V. Makejs ir beidzis Minskas Valsts svešvalodu pedagoģisko institūtu un Austrijas Ārlietu ministrijas Diplomātisko akadēmiju, pārvalda angļu, krievu un vācu valodu.

 

Mediju ievērībai!

Plkst. 11.50 – ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sagaida Baltkrievijas ārlietu ministru Vladimiru Makeju Ārlietu ministrijā

Foto un video iespēja Ārlietu ministrijas foajē

Plkst. 13.50-14.15 – ministru kopīga preses konference (valoda: latviešu – krievu)

Foto un video iespēja

Norises vieta: Ārlietu ministrijas Preses konferenču zāle

Plkst. 14.30 – tikšanās ar Ministru prezidentu Māri Kučinski

Foto un video iespēja

Norises vieta: Ministru kabineta Ministru prezidentu zāle 3. stāvā

Dalībai pasākumos nepieciešama speciāla akreditācija. Latvijas valsts iestādēs akreditēto mediju pārstāvjus lūdzam pieteikties līdz 18. jūlija plkst. 15.00 Ārlietu ministrijas Mediju centrā, rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Lūgums plānot savlaicīgu ierašanos, bet ne vēlāk kā 30 minūtes pirms katra pasākuma.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā