Latvija un Saūda Arābija saskata potenciālu ekonomisko attiecību paplašināšanā

16.07.2018. 17:46

16. jūlijā Ārlietu ministrijas valsts sekretāra pienākumu izpildītāja Alda Vanaga tikās ar jauno Saūda Arābijas Karalistes nerezidējošo vēstnieku Latvijā Faisalu I. Gulamu (Faisal I. Ghulam), kurš bija ieradies akreditācijas vizītē.

Alda Vanaga apsveica vēstnieku ar nozīmēšanu amatā un pauda gandarījumu par divpusējo attiecību attīstību, uzsverot nepieciešamību veicināt politisko dialogu un augsta līmeņa vizīšu apmaiņu ar Saūda Arābijas Karalisti.

Sarunas dalībnieki norādīja uz ievērojamu potenciālu līdzšinējās sadarbības paplašināšanā, veicinot arī uzņēmēju kontaktu apmaiņu un stiprinot sadarbības saites pārtikas rūpniecības, lauksaimniecības, mežsaimniecības, kokapstrādes un informācijas tehnoloģiju jomās.

Vēstnieks pauda ieinteresētību pilnveidot valstu attiecības arī kultūras, augstākās izglītības un zinātnes jomā.

17. jūlijā Saūda Arābijas vēstnieks iesniegs akreditācijas vēstules Valsts prezidentam Raimondam Vējonim un tiksies ar Saeimas priekšsēdētājas biedri Inesi Lībiņu-Egneri.

Vēstnieks rezidē Helsinkos, Somijā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā