Edgars Rinkēvičs uzsver nepieciešamību strādāt pie praktiska plāna, lai īstenotu ASV un Baltijas valstu samita deklarāciju

17.05.2018. 00:21

2018. gada 16. maijā  ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs kopā ar Baltijas valstu ārlietu ministriem Vašingtonā tikās ar ASV prezidenta nacionālās drošības padomnieku Džonu Boltonu. Tikšanās laikā puses pārrunāja drošības politikas un transatlantiskās sadarbības jautājumus.

E. Rinkēvičs pateicās par līdzšinējo ASV atbalstu, kas ļāvis ātrāk attīstīt Latvijas aizsardzības spējas, un vienlaikus pauda pārliecību, ka aizsardzības spēju attīstībā ir svarīgi izveidot kopīgas ilgtermiņa programmas.

Ministrs uzsvēra Latvijas interesi saglabā nepārtrauktu ASV militāro klātbūtni Baltijas valstīs un Polijā. E. Rinkēvičs pauda cerību, ka ASV ieguldījums transatlantiskajā drošībā pieaugs.

Tāpat E. Rinkēvičs uzsvēra nepieciešamību strādāt pie praktiska plāna, lai īstenotu ASV un Baltijas valstu samita deklarāciju, ko pieņēma visu četru valstu līderi šī gada 3. aprīlī Vašingtonā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā