Valsts sekretārs A. Pildegovičs: Apvienoto Arābu Emirātu Aizsardzības koledžas delegācijas vizīte paver jaunu lappusi abu valstu attiecībās

19.03.2018. 18:15

2018. gada 19. martā valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs Ārlietu ministrijas telpās sveica augsta līmeņa delegāciju no Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) Aizsardzības koledžas. Valsts sekretārs pauda pārliecību, ka delegācijas vizīte ir iespēja nostiprināt un būtiski aktivizēt abu valstu attiecības.

Savā uzrunā valsts sekretārs iepazīstināja delegāciju ar Latvijas ārpolitikas pamatnostādnēm, valstiskuma vēsturi, kā arī Latvijas un AAE attiecību attīstību. A. Pildegovičs atzīmēja, ka Latvija ir ieinteresēta dinamiskā politiskajā dialogā ar AAE, kā arī praktiskajā sadarbībā dažādās nozarēs visos iespējamajos līmeņos – ieskaitot izpildvaru un uzņēmējdarbības jomu.

Valsts sekretārs uzsvēra, ka Latvijas dalība "EXPO 2020" Dubaijā ļaus vēl vairāk stiprināt Latvijas un AAE divpusējās ekonomiskās attiecības. Līdzīgi vērtējama airBaltic tiešo reisu atklāšana no Abū Dabī, kas ir nozīmīgs solis tūrisma izaugsmē un sociālo kontaktu veidošanā, tādējādi stiprinot abu valstu ekonomisko dialogu.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā