Valsts sekretārs darba vizītē apmeklēs Stokholmu

13.03.2018. 09:34

2018. gada 14. martā Stokholmā, Zviedrijā, Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs piedalīsies Baltijas un Ziemeļvalstu NB-8 (Nordic–Baltic Eight) formāta valsts sekretāru sanāksmē. Tikšanās laikā paredzēts pārrunāt kopējos reģionālās drošības un ar enerģētiku saistītos jautājumus, Brexit tematiku, sadarbību ANO, kā arī NB-8 reģiona attiecību attīstību ar Ķīnu.

NB-8 formātā ietilpst Dānija, Igaunija, Islande, Latvija, Lietuva, Norvēģija, Somija un Zviedrija, un tas paredz regulāras parlamentāriešu, premjerministru, ministru, valsts sekretāru, ārlietu ministriju politisko direktoru tikšanās, kā arī ekspertu konsultācijas, pārrunājot aktuālos dažādu jomu reģionālās sadarbības un starptautiskās dienaskārtības jautājumus. 2018. gadā NB-8 sadarbību koordinē Zviedrija.

Pēc NB-8 sanāksmes Latvijas vēstniecībā Zviedrijā notiks A. Pildegoviča tikšanās ar ārvalstu nerezidējošajiem vēstniekiem. Valsts sekretārs informēs par aktualitātēm Latvijā, kā arī plānotajiem pasākumiem valsts simtgadē.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā