Parlamentārā sekretāre piedalīsies augsta līmeņa konferencē par ES daudzgadu budžetu

08.03.2018. 09:05

9. martā parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalīsies augsta līmeņa konferencē Sofijā, Bulgārijā par ES daudzgadu budžetu pēc 2020. gada. Konferences ietvaros notiks politiska diskusija par ES publisko finanšu nākotni.  Parlamentārā sekretāre diskusijā iepazīstinās pārējos dalībniekus ar Latvijas viedokli par prioritātēm ES daudzgadu budžetā. Šī ir pēdējā augstā līmeņa konference pirms š.g. 2. maijā gaidāmā Eiropas Komisijas priekšlikuma publicēšanas par ES daudzgadu budžetu pēc 2020. gada.

Konferencē ar uzrunām uzstāsies augsta līmeņa dalībnieki, tostarp, ES budžeta un cilvēkresursu komisārs Ginters Etingers (Günther Oettinger), Eiropas parlamenta Budžeta komitejas loceklis Jans Olbrihts (Jan Olbrycht), Eiropas Revīzijas palātas priekšsēdētājs Klauss Heiners Lēne (Klaus-Heiner Lehne), kā arī Bulgārijas premjerministra vietnieks Tomislavs Dončevs (Tomislav Donchev). Konferenci organizē 2018. gada pirmajā pusgadā ES Padomes prezidējošā valsts Bulgārija.

Savukārt 8. martā Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalīsies Briselē bāzētās domnīcas „Eiropas draugi” (Friends of Europe) organizētā seminārā Varšavā, kas veltīts Eiropas nākotnei un vērtībām.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā