Pirmā Latvijas vēstniece Saūda Arābijas Karalistē pauž gatavību veicināt abu valstu sadarbību

05.03.2018. 13:23

5. martā Latvijas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Astra Kurme iesniedza akreditācijas vēstuli Saūda Arābijas karalim un premjerministram Salmanam bin Abdulazīzam Al Saūdam (Salman bin Abdulaziz Al Saud). Uzrunā vēstniece nodeva karalim sveicienus no Latvijas Valsts prezidenta.

Tiekoties ar Saūda Arābijas Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieku Azāmu bin Abdulkarīmu Alkīnu (Azam bin Abdulkarim Alqin), vēstniece uzsvēra, ka abu valstu attiecībās ir potenciāls straujai izaugsmei, kas varētu sniegt būtisku ieguldījumu dažādās jomās, piemēram, tirdzniecībā un investīciju piesaistē.

Vēstniece Astra Kurme apliecināja gatavību stiprināt politisko dialogu, divpusējo sadarbību ekonomikā un kultūrā, kā arī veicināt Līča un Baltijas valstu sadarbību.  

Uzziņai

Astra Kurme ir pirmā nerezidējošā vēstniece Saūda Arābijas Karalistē ar rezidenci Abū Dabī, Apvienotajos Arābu Emirātos.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā