Parlamentārā sekretāre ar Eiropas Komisijas ģenerāldirektorātu vadītājiem apspriedīs Latvijai svarīgus attīstības sadarbības politikas jautājumus

08.02.2018. 15:56

9. februārī Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica Briselē tiksies ar Eiropas Komisijas Starptautiskās sadarbības un attīstības ģenerāldirektorāta (DEVCO) ģenerāldirektoru Stefano Manservisi (Stefano Manservisi) un Eiropas Civilās aizsardzības un humānās palīdzības operāciju ģenerāldirektorāta (ECHO) ģenerāldirektori Moniku Pariatu (Monique Pariat).

Tikšanos laikā tiks apspriestas mazo ES dalībvalstu iespējas vairāk iesaistīties dažādos ES finansētos attīstības sadarbības projektos. Sarunu tēmu lokā būs arī jautājums par Latvijas uzņēmēju iespējām iesaistīties jaunā Eiropas Ārējo investīciju plāna īstenošanā. Tāpat plānots pārrunāt jautājumu par ES ārējiem finanšu instrumentiem pēc 2020. gada kontekstā ar nākamā Eiropas Savienības daudzgadu budžeta izstrādi.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā