Latvijas vēstniecība Apvienotajos Arābu Emirātos sāk vīzu izsniegšanu

01.02.2018. 12:03

2018. gada 1. februārī vīzu izsniegšanu uzsāk Latvijas vēstniecība Apvienotajos Arābu Emirātos, Abū Dabī. Vēstniecība pieņems vīzu pieteikumus no Apvienoto Arābu Emirātu, kā arī no Līča valstu - Bahreinas, Omānas, Saūda Arābijas, Kuveitas un Kataras - pastāvīgajiem iedzīvotājiem.

Vīzu pieteikumu pieņemšanas vēstniecībā notiks, sadarbojoties ar ārpakalpojumu sniedzēju kompāniju VFS Global. Līdz ar to vīzu pieprasītāji varēs iesniegt pieteikumus sev izdevīgā laikā vairākos vīzu centros Apvienotajos Arābu Emirātos (Abū Dabī un Dubaijā), Bahreinā (Manamā), Omānā (Maskatā), Saūda Arābijā (Rijādā), Kuveitā (Kuveitā) un Katarā (Dohā). Dokumenti tiks pārsūtīti izskatīšanai uz Latvijas vēstniecību Apvienotajos Arābu Emirātos. Vīzu centros būs pieejami arī citi ar vīzu pieprasīšanu saistīti pakalpojumi, piemēram, konsultācijas par vīzas saņemšanai nepieciešamajiem dokumentiem, vīzu anketas elektroniska aizpildīšana, ceļojuma medicīniskās apdrošināšanas noformēšana, tādējādi padarot vīzu noformēšanas procedūru ērtāku.

Ārlietu ministrija sadarbojas ar ārpakalpojumu sniedzēju VF Worldwide Holdings Ltd (VFS Global) kopš 2015. gada. VFS Global jau veic vīzu pieteikumu pieņemšanu un pārsūtīšanu Latvijas vēstniecībām no vīzu pieprasītājiem Lielbritānijā, Indijā, Ķīnā, Turcijā, Gruzijā, Azerbaidžānā, Uzbekistānā, Libānā un Dienvidkorejā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā