Parlamentārā sekretāre piedalīsies Berlīnes Ārpolitikas forumā

04.12.2017. 12:06

No 4. līdz 5. decembrim Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalīsies Kērbera fonda (Körber Stiftung) rīkotajā Berlīnes Ārpolitikas forumā, kurā tiks diskutēts par Eiropas nākotni, situāciju Tuvo Austrumu reģionā, transatlantisko drošību un attiecībām ar Krieviju un Ķīnu.

Berlīnes Ārpolitikas forums ik gadu pulcē ap 250 augsta līmeņa politiķus, amatpersonas, ekspertus un žurnālistus no visas pasaules, lai apspriestu aktuālos izaicinājumus Vācijas un Eiropas ārpolitikas dienaskārtībā.

Šogad foruma dalībnieki būs Eiropas Drošības savienības komisārs Džulians Kings (Julian King), Eiropas Ārējās darbības dienesta ģenerālsekretāre Helga Šmite (Helga Schmid), Īrijas ārlietu un tirdzniecības ministrs Saimons Kovenijs (Simon Coveney), Eiropas Savienības augstās pārstāves ārlietās un drošības politikas jautājumos Federikas Mogerīni (Federica Mogherini) padomniece Natālija Toči (Nathalie Tocci), kā arī izdevuma “The Economist” vecākais redaktors, Centrālās un Austrumeiropas jautājumu eksperts Edvards Lūkass (Edward Lucas).

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā