Ārlietu ministrija aicina uzņēmējus piedalīties diskusijā par Latvijas un ASV ekonomiskajām attiecībām un turpmāko sadarbību

06.12.2017. 16:30

11. decembrī plkst. 14.00 Ārlietu ministrija sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) rīko diskusiju par Latvijas un ASV ekonomiskajām attiecībām un prioritātēm 2018. gadā.

Šis gads ir bijis nozīmīgs Latvijas un ASV ekonomiskajās attiecībās – ir atjaunota Latvijas Ārējā ekonomiskā pārstāvniecība ASV, oktobrī notika lielākā konference Latvijas uzņēmējiem “Spotlight Latvia” Čikāgā, kā arī nodibināta Latvijas Tirdzniecības kamera ASV–LatCham. Noslēdzot 2017. gadu, ir svarīgi izvērtēt paveikto Latvijas un ASV ekonomisko attiecību stiprināšanā, kā arī izvirzīt jaunas prioritātes.

Pasākumu atklās Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs. Tajā piedalīsies Latvijas Ārējās ekonomiskās pārstāvniecības ASV vadītājs Toms Zvidriņš, Latvijas Tirdzniecības kameras ASV vadītājs Pēteris Freimanis, Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā prezidents Arnis Kākulis, ASV vēstniecības Latvijā Tirdzniecības jautājumu speciālists Guntars Vičmanis.

Diskusija notiks Ārlietu ministrijā, Kr. Valdemāra ielā 3. Dalību var pieteikt, reģistrējoties LIAA mājaslapā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā