Edgars Rinkēvičs tiksies ar Krievijas ārlietu ministra pirmo vietnieku Vladimiru Titovu

13.11.2017. 16:31

14. novembrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Rīgā tiksies ar Krievijas ārlietu ministra pirmo vietnieku Vladimiru Titovu (Vladimir Titov), kurš Latvijā ierodas, lai piedalītos Latvijas un Krievijas Ārlietu ministriju regulārajās politiskajās konsultācijās.

Vizītes laikā V. Titovam paredzēta arī saruna ar Latvijas–Krievijas starpvaldību komisijas līdzpriekšsēdētāju, satiksmes ministru Uldi Auguli.  

Latvijas–Krievijas Ārlietu ministriju politiskās konsultācijas ir regulārs formāts, kurā tiek pārrunāti divpusējās sadarbības jautājumi, kā arī starptautiskās politikas aktualitātes. No Latvijas puses tās vadīs Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs, no Krievijas puses - ārlietu ministra pirmais vietnieks Vladimirs Titovs. Konsultāciju laikā tiks parakstīti divi divpusējie dokumenti: Vienošanās par grozījumiem 2010. gada 20. decembra Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības vienošanās par Latvijas Republikas un Krievijas Federācijas pierobežas teritoriju iedzīvotāju savstarpējo braucienu vienkāršošanu, ka arī Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas un Krievijas Federācijas Ārlietu ministrijas sadarbības plāns 2018.–2019. gadam.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā