Notiks Latvijas un Krievijas Ārlietu ministriju politiskās konsultācijas

13.11.2017. 14:03

14. novembrī Rīgā notiks Latvijas un Krievijas Ārlietu ministriju regulārās politiskās konsultācijas, kuru laikā tiks pārrunāti divpusējie un aktuālie starptautiskās politikas jautājumi. Konsultācijas vadīs Latvijas Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs un Krievijas ārlietu ministra pirmais vietnieks Vladimirs Titovs (Vladimir Titov).

Konsultāciju laikā plānots parakstīt 2 dokumentus:

- Vienošanās par grozījumiem 2010. gada 20. decembra Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības vienošanās par Latvijas Republikas un Krievijas Federācijas pierobežas teritoriju iedzīvotāju savstarpējo braucienu vienkāršošanu;

- Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas un Krievijas Federācijas Ārlietu ministrijas sadarbības plāns 2018.–2019. gadam.

 

Mediju ievērībai!

Plkst. 13.00 – Divpusējo dokumentu parakstīšana

Pēc parakstīšanas paredzēts A. Pildegoviča un V. Titova īss preses brīfings

Foto/video iespēja

Norises vieta: Ārlietu ministrija, Ministru zāle (3. stāvs)

Latvijas valsts iestādēs akreditēto mediju pārstāvju dalība jāpiesaka līdz 13. novembra plkst. 17.00 Ārlietu ministrijas Mediju centrā uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Mediju pārstāvjiem lūgums plānot savlaicīgu ierašanos, bet ne vēlāk kā 30 minūtes pirms pasākuma.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā