Parlamentārā sekretāre piedalīsies konferencē Hamburgā par Eiropas un Krievijas attiecībām

08.11.2017. 15:34

9. novembrī Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalīsies Kērbera fonda (Körber-Stiftung) organizētajā konferencē "Russia in Europe".

Konferencē, kas norisināsies no 9. līdz 10. novembrim Hamburgā, vairāk nekā 150 augsta līmeņa dalībnieki diskutēs par vēsturiskiem aspektiem, kas rada saspīlējumu Eiropas valstu un Krievijas attiecībās, un to, kas abas puses šķeļ un vieno, kā arī apmainīsies idejām par attiecību perspektīvu nākotnē.

Kērbera fonds rīko konferenci, lai uzturētu dialogu, tādējādi palīdzot novērst nesaskaņu eskalāciju un risinātu kopīgos sociālos, politiskos un ekonomiskos izaicinājumus, neraugoties uz saspīlējumu abu pušu attiecībās.

Uzziņai

Kērbera fonds ir bezpeļņas organizācija, ko 1959. gadā dibināja vācu uzņēmējs Kurts Kērbers (Kurt Körber). Fonda galvenie darbības virzieni ir diskusiju platformas un projektu veicināšana par aktuāliem sociāliem un politiskiem jautājumiem, koncentrējoties uz Eiropas ārpolitiku Tuvajos Austrumos un Austrumeiropā, Krieviju un NVS valstīm. Fonda galvenā mītne atrodas Hamburgā ar starptautisko attiecību nodaļu Berlīnē.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā