Latvijā darba vizītē ieradīsies Maķedonijas ārlietu ministrs

31.10.2017. 16:04

2. novembrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tiksies ar Maķedonijas (Bijusī Dienvidslāvijas Republika Maķedonija) ārlietu ministru Nikola Dimitrovu (Nikola Dimitrov), kurš Latvijā uzturēsies darba vizītē.

Tikšanās laikā E. Rinkēvičs pārrunās Latvijas un Maķedonijas divpusējās sadarbības un drošības politikas jautājumus, kā arī Maķedonijas integrācijas procesu NATO un Eiropas Savienībā, situāciju Rietumbalkānos, reģionālās sadarbības iespējas un citas starptautiskās aktualitātes.

Maķedonijas ārlietu ministram vizītes laikā no 1. līdz 2. novembrim paredzētas arī tikšanās ar Saeimas priekšsēdētājas biedri Inesi Lībiņu-Egneri un aizsardzības ministru Raimondu Bergmani. Tāpat plānota ministra diskusija ar Saeimas deputātiem un Latvijas ārpolitikas ekspertiem.

Mediju ievērībai!

  • Ārlietu ministrijā (K. Valdemāra ielā 3):

plkst. 11.55 – ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sagaida Maķedonijas ārlietu ministru Nikola Dimitrovu (ministrijas foajē). TV un foto iespēja;

plkst. 14.00–14.25 ministru kopīga preses konference (Preses konferenču zāle, 1. stāvs. Valoda: latviešu–angļu). TV un foto iespēja. 

Dalībai šajos pasākumos nepieciešama speciāla akreditācija. Latvijas valsts iestādēs akreditēto mediju pārstāvju dalību lūdzam pieteikt līdz 1. novembra plkst. 17.00 Ārlietu ministrijas Mediju centrā uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Mediju pārstāvjiem lūgums plānot savlaicīgu ierašanos, bet ne vēlāk kā 30 minūtes pirms katra pasākuma.

  • Saeimā (Jēkaba ielā 11):

1. novembrī plkst. 11.00 - Saeimas priekšsēdētajas biedres Ineses Lībiņas–Egneres tikšanās ar Maķedonijas ārlietu ministru Nikola Dimitrovu (Baltā zāle, Viesu zāle, 2. stāvs). TV un foto iespēja.

Foto un video iespēja tikšanās sākumā. Mediju pārstāvjus, kuriem nav pastāvīgās akreditācijas darbam Saeimā, tikšanās atspoguļošanai lūdzam pieteikties, rakstot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 67087244.

 

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā