Ārlietu ministrijā norisināsies ikgadējais ES Informācijas sniedzēju forums

26.10.2017. 08:34

27. oktobrī Ārlietu ministrijā notiks ikgadējais Eiropas Savienības (ES) Informācijas sniedzēju forums, lai pārrunātu aktuālos ES jautājumus ar informācijas sniedzējiem, kas ikdienā Latvijas iedzīvotājus informē par Eiropas Savienību. Par vienu no šī gada foruma tēmām – Eiropas Savienības nākotni – diskutēs valsts un pašvaldību ES informācijas kontaktpersonas, ES Informācijas punktu (ESIP) un Europe Direct Informācijas centru pārstāvji (EDIC), ES informācijas tīklu vadītāji, viedokļu līderi, Eiropas klubi skolās, mediju, NVO, kā arī privātā sektora pārstāvji.

Pasākuma dalībniekus uzrunās Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica, Eiropas Komisijas pārstāvniecības vadītāja Inna Šteinbuka un Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Latvijā vadītāja Marta Rībele. Foruma darbu vadīs biedrības “Eiropas Kustības Latvijā” prezidents Andris Gobiņš.

Atklāšanas panelī tiks runāts par ES turpmāko attīstību un Latvijas interesēm. ES informācijas sniedzēji diskutēs par iespējām piedalīties sabiedriskās domas veidošanā, kā arī iegūs informāciju par ES naudas ieguldīšanu izaugsmē gan nacionālā, gan vietējā līmenī. Darbā grupās savukārt tiks skarti tādi jautājumi kā iedzīvotāju medijpratība, eiroskepticisms un jauniešu nodarbinātība.

ES Informācijas sniedzēju forums notiek jau kopš 2008. gada, un to rīko biedrība “Eiropas Kustība Latvijā” sadarbībā ar Ārlietu ministriju, Eiropas Parlamenta Informācijas biroju Latvijā un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā