Ārlietu ministrija piešķir līdzfinansējumu attīstības sadarbības un globālās izglītības projektiem

20.10.2017. 14:35

Ārlietu ministrija ir izvērtējusi iesniegtos pieteikumus līdzfinansējuma granta projektu konkursam “Atbalsts Eiropas Komisijas un citu starptautiskās palīdzības finansētāju finansētiem attīstības sadarbības un attīstības (globālās) izglītības projektiem Latvijas Republikas noteiktajās saņēmējvalstīs un Latvijas Republikā” un piešķīrusi līdzfinansējumu pieciem projektiem:

  1. biedrības “Risinājumu darbnīca” projektam “Aktīvas pilsoniskās sabiedrības dalībnieku iesaistes veicināšana agrārās un lauku politikas dialogā”;

  2. biedrības “New Door” projektam “Sociālās uzņēmējdarbības ekosistēmas starpreģionālā attīstība”;

  3. biedrības “Latvijas Pašvaldību savienība” projektam “Vietējās pašvaldības – attīstības izglītības un sabiedrības izpratnes veicinātājas”;

  4. biedrības “Zaļā brīvība” projektam “Sociālā un solidaritātes ekonomika kā attīstības pieeja ilgtspējai Eiropas gadā attīstībai un turpmāk”;

  5. biedrības “Zaļā brīvība” projektam “Lielveikalu zīmolu produktu ilgtspējas celšana kā svarīga komponente 2015. Eiropas gadā attīstībai un tālāk”.

Attīstības (globālās) izglītības projektu mērķis ir sekmēt mācīšanās procesu, kas veido sabiedrības izpratni par attīstības procesiem pasaulē un veicina indivīdu un organizāciju līdzdalību aktuālu vietējo un globālo jautājumu risināšanā. Līdzfinansējuma granta projektu konkursā tika atbalstīti projekti, kas tiek īstenoti Latvijas attīstības sadarbības politikas prioritārajās partnervalstīs, kā arī attīstības (globālās) izglītības projekti Latvijā.

Atbilstoši Attīstības sadarbības politikas plānā 2017. gadam noteiktajam konkursā pieteikumus varēja iesniegt biedrības, nodibinājumi un sociālie partneri, kuru projekti ir guvuši atbalstu no Eiropas Komisijas vai citiem donoriem. Kopējais konkursā piešķiramais finansējums ir 18 604,74 eiro.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā