Edgars Rinkēvičs ar Moldovas kolēģi Andreju Galburu pārrunās divpusējās un ES sadarbības aktualitātes

28.09.2017. 10:37

29. septembrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tiksies ar Moldovas Republikas premjerministra vietnieku, ārlietu un Eiropas integrācijas ministru Andreju Galburu (Andrei Galbur), kurš uzturēsies Latvijā darba vizītē. 

Tikšanās laikā plānots pārrunāt Latvijas–Moldovas divpusējās sadarbības aktualitātes, ES–Moldovas attiecības, galvenokārt Asociācijas līguma ieviešanu un novembrī gaidāmo Austrumu partnerības samitu, kā arī Moldovas attiecības ar tās kaimiņvalstīm.

Andrejs Galburs ir Moldovas premjerministra vietnieks, ārlietu un Eiropas integrācijas ministrs kopš 2016. gada 20. janvāra. Kā karjeras diplomāts kopš 1995. gada ir strādājis Moldovas Ārlietu un Eiropas integrācijas ministrijā – bijis gan vēstnieks Krievijā, gan ārlietu un Eiropas integrācijas ministra vietnieks.

Ministra darba vizīte Latvijā norisinās no 28. līdz 30. septembrim, un tās laikā viņš piedalīsies arī Rīgas konferencē.

 

Mediju ievērībai!

Plkst. 15.10 – ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sagaida Moldovas premjerministra vietnieku, ārlietu un Eiropas integrācijas ministru Andreju Galburu Ārlietu ministrijā

TV un foto iespēja (norises vieta – 1. stāva foajē)

Pasākumā nepieciešama speciāla akreditācija. Latvijas valsts iestādēs akreditēto mediju pārstāvju dalību lūdzam pieteikt līdz 28. septembra plkst. 17.00 Ārlietu ministrijas Mediju centrā uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Mediju pārstāvjiem lūgums plānot savlaicīgu ierašanos, bet ne vēlāk kā 30 minūtes pirms pasākuma.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā