Aktualizēts ceļojuma brīdinājums: Indija

25.08.2017. 22:48
  • Ceļojumu brīdinājums

2017. gada 25. augustā pēc Indijas ziemeļu daļā plaši atbalstītā organizācijas "Dera Sacha Sauda" garīgā līdera Gurmeet Ram Rahim Singh atzīšanas par vainīgu divu sieviešu izvarošanā 2002. gadā valsts ziemeļu daļā sākās vardarbīgas sadursmes, kas sasniegušas arī valsts galvaspilsētu Ņūdeli. Indijas masu medijos ziņots par 30 bojāgājušajiem un 250 ievainotiem. Garīgā līdera atbalstītāji ir aizdedzinājuši vairākus transportlīdzekļus, ēkas un dzelzceļa stacijas. Ņūdeli aizdedzināts autobuss un divi tukši vilciena vagoni. Pundžabas štatā aizdedzinātas divas dzelzceļa stacijas – Malutas (Malout) un Baluanas (Balluanna) pilsētās.

Galvaspilsētā Ņūdeli, kā arī dažās pilsētās Indijas ziemeļos ir pasludināta augsta bīstamības situācija (high alert), slēgtas valdības un mācību iestādes, kā arī līdz 30. augustam noteikts masveida pulcēšanās aizliegums Harjanā (Haryana), Pundžabā (Punjab) un Čandigarā (Chandigarh).  

Ārlietu ministrija stingri iesaka izvairīties no masveida pulcēšanās, sekot informācijai par notikumu attīstību Indijas medijos un vietējo varas iestāžu brīdinājumiem. Autoceļu un dzelzceļa satiksme šajā laika posmā reģionā varētu būt ierobežota.

Lasīt vairāk: http://www.mfa.gov.lv/konsulara-informacija/celotajiem/celojumu-bridinajumi/bridinajumi/28346

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā