Ārlietu ministrija izsludina līdzfinansējuma granta projektu konkursu attīstības sadarbības projektiem

21.07.2017. 17:01

Ārlietu ministrija izsludina granta projektu konkursu „Atbalsts Eiropas Komisijas un citu starptautiskās palīdzības finansētāju finansētiem attīstības sadarbības un attīstības (globālās) izglītības projektiem Latvijas Republikas noteiktajās saņēmējvalstīs un Latvijas Republikā”.

Prioritāri līdzfinansējuma granta projektu konkursā tiks atbalstīti attīstības sadarbības projekti. Tie var tikt īstenoti jebkurā partnervalstī, tomēr izvērtēšanas kārtībā priekšroka tiks dota projektiem Eiropas Savienības Austrumu partnerības valstīs, īpaši Gruzijā, Moldovā, Ukrainā, kā arī Centrālāzijas valstīs, īpaši Kirgizstānā, Tadžikistānā, Uzbekistānā. Attīstības (globālās) izglītības projektu norises vieta ir Latvija.

Pieteikties konkursam var biedrības, nodibinājumi un sociālie partneri.

Līdzfinansējuma granta projektu konkursa kopējais pieejamais finansējuma apjoms no Ārlietu ministrijas ir 25 800 eiro.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2017. gada 31. augusts plkst. 17.00.

Informācija par uzvarētājiem tiks publicēta Ārlietu ministrijas mājaslapā. Papildu informācijai aicinām zvanīt pa tālr. 67015967 vai rakstīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā