Aicinām uzņēmējus piedalīties diskusijā par biznesa konferenci Čikāgā “Spotlight Latvia”

08.06.2017. 11:58

13. jūnijā Rīgā Ārlietu ministrija sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) organizē diskusiju par Latvijas uzņēmēju līdzdalību biznesa konferencē “Spotlight Latvia”, kura notiks 2017. gada 26. oktobrī Čikāgā, ASV.

Diskusijā aicināti piedalīties uzņēmēji no dzīvības zinātnēm, pārtikas rūpniecības, būvniecības un kokapstrādes, transporta un loģistikas, kā arī IKT nozarēm. Diskusiju vadīs Latvijas goda konsuls Čikāgā Roberts Blumbergs un LIAA pārstāvniecības ASV vadītājs Toms Zvidriņš.

Konferences “Spotlight Latvia” Čikāgā mērķis ir veicināt Latvijas un ASV sadarbību, sniedzot iespēju popularizēt Latvijas uzņēmumus. Tās laikā ASV biznesa auditorijai būs iespēja iepazīt Latvijas uzņēmumus, kā arī uzzināt, kāpēc investēt Latvijā.

Uzņēmējiem dalību lūgums apstiprināt līdz 12. jūnijam: http://www.liaa.gov.lv/lv/pieteiksanas-dalibai-diskusija-par-spotlight-latvia-forumu-cikaga-riga

Diskusija norisināsies Ārlietu ministrijā, K. Valdemāra ielā 3.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā