Uzņēmēji aicināti piedalīties diskusijā par biznesa iespējām Latīņamerikā e-pakalpojumu jomā

05.06.2017. 10:57

15. jūnijā no plkst. 14.00-16.00 Ārlietu ministrija sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, ES–Latīņamerikas fondu un Eiropas un Latīņamerikas biznesa pakalpojumu tīklu (ElanBiz) organizē diskusiju par biznesa iespējām Latīņamerikā e-pakalpojumu jomā ar fokusu uz Čīli un Kostariku, un aicina tajā piedalīties valsts un privātā sektora pārstāvjus.

Eiropas Komisijas eksperti diskusijas dalībniekus iepazīstinās ar veikto pētījumu par Čīles un Kostarikas IKT sektoru un e-pakalpojumu nozari, kā arī prezentēs Latvijas IKT uzņēmumu iespējas piedāvāt e-pakalpojumus Čīles un Kostarikas tirgum.

Pasākumā piedalīsies ES-Latīņamerikas fonda izpilddirektore Paola Amadeja (Paola Amadei), kura informēs par ES-Latīņamerikas sadarbību, savukārt ElanBiz pārstāvis Havjērs Sančess (Javier Sanchez) apskatīs Latvijas uzņēmumu eksporta iespējas uz Latīņameriku.

Seminārs notiks Ārlietu ministrijā, K. Valdemāra ielā 3.

Dalību var pieteikt līdz 13. jūnijam, reģistrējoties: http://ej.uz/Latin

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā