Ārlietu ministrs Tallinā pasniegs Latviešu un igauņu valodas balvu

11.05.2017. 17:18

No 11. līdz 13. maijam notiks ārlietu ministra Edgara Rinkēviča darba vizīte Igaunijā, kuras laikā plānota tikšanās ar Igaunijas prezidenti Kersti Kaljulaidu (Kersti Kaljulaid) un ārlietu ministru Svenu Mikseru (Sven Mikser). Vizītē Tallinā paredzēta arī E. Rinkēviča dalība Latvijas un Igaunijas Ārlietu ministriju Valodu balvas pasniegšanas ceremonijā un Lennarta Meri (Lennart Meri) konferencē.

Tikšanās laikā ar Igaunijas prezidenti K. Kaljulaidu un ārlietu ministru S. Mikseru plānots pārrunāt aktuālos abu valstu divpusējo attiecību, reģionālās sadarbības, transatlantisko attiecību un drošības politikas jautājumus, kā arī Igaunijas gatavošanos prezidentūrai ES Padomē.

Latvijas un Igaunijas Ārlietu ministriju Valodas balva šogad tiks pasniegta astoto reizi. Saskaņā ar Valodas balvas konkursa nolikumu balvas pasniegšanu katru gadu pārmaiņus rīko Latvija un Igaunija. Balvas fondu 3000 eiro apmērā vienādās daļās veido Latvijas un Igaunijas Ārlietu ministriju ieguldījums. Iepriekšējos gados balvu saņēmuši Maima Grīnberga, Guntars Godiņš, Kalevs Kalkuns (Kalev Kalkun), Marguss Konnula (Margus Konnula) ar pseidonīmu Contra, kā arī Valts Ernštreits.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā