Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalīsies diskusijā par Eiropas drošības un aizsardzības jautājumiem

24.04.2017. 13:46

25. aprīlī Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalīsies apaļā galda diskusijā par Eiropas drošības un aizsardzības jautājumiem (European Defence Roundtable), kas notiks Eiropas Savienības Padomes prezidējošā valstī Maltā. Lai apspriestu pašreizējo situāciju Eiropas drošības un aizsardzības jomā, kā arī nākotnes drošības un sadarbības izaicinājumus, diskusija pulcēs lēmumpieņēmējus no Eiropas valstu valdībām, parlamentiem un pilsoniskās sabiedrības.

Apaļā galda diskusiju organizē Minhenes drošības konferences fonds un tā vadītājs Volfgangs Išingers (Wolfgang Ischinger). Pasākuma patronese ir Eiropas Savienības Padomes prezidējošās valsts Maltas prezidente Marija Luīze Koleiro-Preka (Marie-Louise Coleiro Preca).

Līdztekus Minhenes drošības konferencei fonds regulāri rīko līdzīgus augsta līmeņa pasākumus par aktuālām tēmām, tostarp Eiropas aizsardzības, enerģētikas drošības un kiberdrošības jautājumiem. To mērķis ir veicināt atklātu diskusiju un dalībnieku viedokļu apmaiņu. Iepriekš šādas apaļā gada diskusijas notikušas 2016. gadā Varšavā, 2015. gadā Briselē un 2013. gadā Berlīnē.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā