Ārlietu ministrs dosies vizītē uz Lihtenšteinu

13.03.2017. 13:28

14. un 15. martā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs vizītē apmeklēs Lihtenšteinas Firstisti un tiksies ar Lihtenšteinas ārlietu, izglītības un kultūras ministri Dr. Aurēliju Friku (Dr. Aurelia Frick). Amatpersonas plāno pārrunāt abu valstu divpusējās attiecības, sadarbību starptautiskajās organizācijās, kā arī aktuālos Eiropas un starptautiskās dienas kārtības jautājumus.

Tāpat vizītes laikā E. Rinkēvičam plānotas tikšanās ar Viņa Augstību Lihtenšteinas Kroņprinci Āloisu (Seine Durchlaucht Erbprinz Alois von und zu Liechtenstein) un premjerministru Adrianu Hasleru (Adrian Hasler).

 

Uzziņai

Lihtenšteinas ārlietu, izglītības un kultūras ministre Dr. Aurēlija Frika (Dr. Aurelia Frick) Latvijā darba vizītē uzturējās 2014. gada 7. un 8. decembrī.

Latvijas intereses Lihtenšteinā pārstāv Latvijas vēstniecība Austrijā, Vīnē. Ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Lihtenšteinā kopš 2014. gada 25. aprīļa ir Edgars Skuja.

 

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā