Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs darba vizītē apmeklēs Maltu

20.11.2016. 09:15

21. un 22. novembrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs darba vizītē apmeklēs Maltu, kas 2017. gada pirmajā pusē būs prezidējošā valsts Eiropas Savienības (ES) Padomē. Vizītes laikā ārlietu ministrs tiksies ar vairākām amatpersonām, lai pārrunātu Maltas prioritātes prezidentūras laikā un citus ES aktuālās dienaskārtības jautājumus, kā arī ciešāku divpusējo sadarbību.

Ministrs E. Rinkēvičs tiksies ar Maltas prezidenti Marī Luīzi Koleiro-Preku (Marie Louise Coleiro Preca), premjerministra vietnieku un Eiropas lietu ministru Luisu Greku (Louis Grech), ārlietu ministru Džordžu Vellu (George William Vella), parlamenta priekšsēdētāju Andželo Farudžu (Angelo Farrugia), kā arī ar parlamentāro sekretāru prezidentūras ES Padomē lietās Janu Borgu (Ian Borg).

Sarunās plānots pievērst uzmanību tādiem ES aktuālajiem jautājumiem kā migrācija, ES nākotne, ES un Lielbritānijas attiecības, kā arī ES attiecībām ar austrumu un dienvidu kaimiņiem. Tāpat tiks pārrunāti izaicinājumi drošības politikas jomā.

Maltas prezidentūra ES Padomē sāksies 2017. gada 1. janvārī, nomainot līdzšinējo prezidējošo valsti Slovākiju.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā