Uzņēmēji Ārlietu ministrijā iepazīstas ar Latīņamerikas, Čīles tirgus piedāvātajām iespējām un dalās gūtajā pieredzē

10.11.2016. 21:10

10. novembrī Ārlietu ministrija sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru un Čīles vēstniecību organizēja semināru par biznesa iespējām Čīlē un citās Latīņamerikas valstīs.

Čīles nerezidējošais vēstnieks Latvijā Hosē Goņi Karasko (José Goñi Carrasco) un Čīles eksporta veicināšanas biroja Tirdzniecības komisāre Evelīna Rakos (Evelyn Rakos) prezentēja Čīles un Latīņamerikas reģiona piedāvātās iespējas kā Latvijas uzņēmējiem jaunu eksporta tirgu.

Ar savu veiksmīgo pieredzi sadarbībā ar Čīli iepazīstināja loģistikas uzņēmuma “Sonora RW” valdes loceklis Andis Veinbergs, uzsverot arī praktiskos aspektus, kurus ir jāņem vērā, eksportējot uz Čīli, tai skaitā tranzīta izmaksas, valodas zināšanas un laika atšķirību. Tāpat arī “X-Infotech” biznesa attīstības menedžere Jeļena Razdorova stāstīja par uzņēmuma pozitīvo pieredzi sadarbībā ar Latīņamerikas valstīm, atzīmējot, ka viens no galvenajiem veiksmes faktoriem ir vietējā pārstāvja atrašana un pastāvīga pārstāvība Latīņamerikā.

Biznesa seminārā piedalījās vairāk nekā 45 uzņēmēju no dažādām nozarēm.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā