Ārlietu ministrs Latvijas vārdā izsaka līdzjūtību Itālijai

24.08.2016. 14:23

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Latvijas vārdā izsaka visdziļāko līdzjūtību Itālijai saistībā ar tās vidienē, Umbrijas reģionā, šodien, 24. augustā, notikušo zemestrīci, kurā gājuši bojā vairāki desmiti cilvēku, daudzi ir pazuduši bez vēsts, kā arī nodarīti ievērojami postījumi.

Ministrs Latvijas vārdā pauž visdziļākos līdzjūtības apliecinājumus cietušo ģimenēm un viņu tuviniekiem.

Ārlietu ministrijas rīcībā nav informācijas par Itālijas zemestrīcē cietušiem Latvijas valstspiederīgajiem.

Ministrija iesaka atturēties no braucieniem uz zemestrīces skartajiem Lacio, Markes, Umbrijas un Abruco reģioniem Itālijā, kā arī sekot līdzi informācijai vietējos plašsaziņas līdzekļos. Aktualizēts ceļojumu brīdinājums par Itāliju ir pieejams Ārlietu ministrijas mājaslapā - http://www.mfa.gov.lv/konsulara-informacija/celotajiem/celojumu-bridinajumi/bridinajumi/49044-italijas-republika .

Ja nepieciešama konsulārā palīdzība, Ārlietu ministrija aicina nekavējoties sazināties ar Latvijas Republikas vēstniecību Itālijā vai Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežurantu pa tālruni: +371 26 33 77 11 vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā