Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis uztic Imantam Viesturam Lieģim veikt Latvijas Republikas ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka pienākumus Francijas Republikā

24.02.2016. 16:46

24. februārī Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis uzticēja Imantam Viesturam Lieģim veikt Latvijas Republikas ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka pienākumus Francijas Republikā, kā arī nozīmēja par Latvijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku ANO Izglītības, zinātnes un kultūras organizācijā (UNESCO) un personīgo pārstāvi Starptautiskajā Frankofonijas organizācijā.

Imants Viesturs Lieģis darbu Ārlietu ministrijā uzsāka 1992. gadā. Karjeras laikā ārlietu dienestā viņš ir strādājis Latvijas vēstniecībā Apvienotajā Karalistē, Zviedrijā un Latvijas pastāvīgajā pārstāvniecībā Eiropas Savienībā. Savukārt Ārlietu ministrijas centrālajā aparātā viņš ir bijis Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks un Trešās politiskās direkcijas speciālo uzdevumu vēstnieks. Imants Viesturs Lieģis jau ir pildījis Latvijas Republikas ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka pienākumus Beļģijas Karalistē, Nīderlandes Karalistē, Luksemburgas Lielhercogistē, Spānijas Karalistē, Ungārijā, Horvātijā, Slovēnijā, Melnkalnē un NATO.

Laikā no 2009. gada marta līdz 2010. gada novembrim Imants Viesturs Lieģis ir bijis Latvijas Republikas aizsardzības ministrs, kā arī pēc tam - līdz 2011. gada oktobrim - 10. Saeimas deputāts.

Vēstnieks I. V. Lieģis ir apbalvots ar 4. šķiras Triju Zvaigžņu ordeni, kā arī saņēmis Spānijas Lielā Krusta ordeni un Igaunijas Terra Mariana 1. klases Krusta ordeni.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā