Ārlietu ministrs ar Latvijas – Lielbritānijas Tirdzniecības kameras priekšsēdētāju pārrunā turpmākās darbības prioritātes

19.11.2015. 13:54

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs 19. novembrī tikās ar Latvijas – Lielbritānijas Tirdzniecības kameras valdes priekšsēdētāju Mārci Lioru Skadmani, lai pārrunātu kameras lielākās aktivitātes 2016. gadā un turpmākās prioritātes.

M. Skadmanis informēja, ka nākamajā gadā plānots aktīvāks Lielbritānijas tiesību izpratnes izskaidrošanas darbs Latvijas valstspiederīgajiem Apvienotajā Karalistē, savukārt britu uzņēmēji tiks plašāk informēti par biznesa iespējām Latvijā.

Tāpat M. Skadmanis ministru informēja, ka novembrī Tirdzniecības kamera atklāja pirmo Biznesa parku Bristolē, kas dos Latvijas valstspiederīgiem plašākas biznesa iespējas Apvienotajā Karalistē. Kamerai notiek arī produktīva sadarbība ar Lielbritānijas valdības pārstāvjiem, īpaši uzņēmējdarbības un investīciju jautājumos.

Ārlietu ministrs pauda atbalstu turpmākajām Tirdzniecības kameras aktivitātēm un aicināja iesaistīties eksporta veicināšanas, investīciju piesaistes un ekonomisko saišu attīstībā starp Latviju un Apvienoto Karalisti.

Informācijai:

Latvijas–Lielbritānijas Tirdzniecības kamera ir Lielbritānijas neatkarīga organizācija, kas dibināta 2010. gada 13. oktobrī Londonā, Apvienotā Karalistē. Latvijas–Lielbritānijas Tirdzniecības kamera (The Latvian–British Chamber of Commerce) ir starptautisks biznesa un tiesību centrs ar Biznesa parku Apvienotā Karalistē.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā