Ārlietu ministrija izsludina tenderi ārpakalpojumu sniedzēju piesaistei vīzu pieteikumu pieņemšanai

10.06.2015. 11:27

10. jūnijā Ārlietu ministrija izsludina tenderi ārpakalpojumu sniedzēju piesaistīšanai vīzu pieteikumu pieņemšanai un pārsūtīšanai uz Latvijas vēstniecībām 11 pasaules valstīs: Ķīnā, Indijā, Turcijā, Gruzijā, Azerbaidžānā, Uzbekistānā, Libānā, Tadžikistānā, Dienvidkorejā, Lielbritānijā, Īrijā.

Sadarbība ar ārpakalpojumu sniedzējiem dos iespēju vīzu pieprasītājiem dokumentus pārstāvniecībās iesniegt bez personīgas klātbūtnes. Tas ir īpaši svarīgi valstīs ar lielu teritoriju. Ārpakalpojumu sniedzējs arī nodrošinās plašāku informāciju par vīzu saņemšanas kārtību un vienlaikus atslogos pārstāvniecību darbu, samazinot apmeklētāju plūsmu.

Šobrīd Ārlietu ministrija sadarbojas ar ārpakalpojumu kompāniju Pony Express vīzu pieteikumu pieņemšanai Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā un Kazahstānā.

Pretendenti savus pieteikumus var iesūtīt līdz 2015. gada 10. jūlijam. Ar tendera nosacījumiem var iepazīties šeit (angļu valodā).

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā