Mediju brīfings par prioritātēm un praktisko sadarbību Latvijas prezidentūras laikā

26.11.2014. 11:39

1. decembrī plkst. 10.00 Ārlietu ministrijas Preses konferenču zālē notiks Latvijas mediju pārstāvju brīfings par prioritātēm un praktisko sadarbību ar medijiem Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā.

Brīfingā tiks sniegta informācija par prezidentūras prioritātēm, prezidentūras svarīgākajiem pasākumiem, kā arī praktiskā informāciju par mediju akreditāciju. Informēsim arī par preses sekretāru atbildības jomām, plānotajām mediju, foto un video iespējām. Brīfingā sniegtā informācija paredzēta mediju zināšanai, lai sadarbība prezidentūras laikā notiktu pēc iespējas raitāk un būtu skaidrība par praktiskajiem jautājumiem jau iepriekš.

Brīfingā piedalīsies Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks – politiskais direktors Eduards Stiprais, valsts sekretāra vietniece Eiropas lietās Inga Skujiņa, Ārlietu ministrijas vēstnieks-preses sekretārs Kārlis Eihenbaums, prezidentūras preses sekretārs Kaspars Rūklis un prezidentūras mediju centra vadītāja Karīna Leja.

Mediju ievērībai: Lūgums dalību pieteikt Ārlietu ministrijas Preses un informācijas nodaļā pa tālruni: 67016272 vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Mediju kontaktiem:

Preses un informācijas nodaļa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395 
Tālrunis: (371) 67016 272
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
 
Seko līdzi Ārlietu ministrijai:                  

Kaspars Rūklis, preses sekretārs
Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē
Tālrunis: 67016439, 29405048
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.eu2015.lv