Vēstnieks A.Sjanīts apmeklē Latvijas ekspozīcijai paredzētās telpas Expo2020

19.11.2020. 14:26

2020. gada 19. novembrī Latvijas vēstnieks Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE) Atis Sjanīts un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāve Dubajā Inga Ulmane apmeklēja Dubajas Expo2020, lai iepazītos ar Latvijas ekspozīcijai paredzētajām telpām izstādes teritorijā.

Latvijas amatpersonas pavadīja Expo2020 Ārvalstu dalībnieku departamenta direktors Andrē Dourado (André Dourado) un koordinators Madžids Mohammeds Alsuvaidi (Majed Mohammed Al Suwaidi), kuri iepazīstināja ar telpu izvietojumu un informēja par tehniskajiem jautājumiem, kas saistīti ar Latvijas ekspozīcijas izbūvi.

Expo2020 izstādes atklāšana ir pārcelta uz 2021. gada 1. oktobri, un līdz ar olimpiskajām spēlēm tā kļūs par vienu no pirmajiem globāla mēroga pēc-pandēmijas pasākumiem nākamgad. Latvijas vēstnieks atzīmēja, ka jau tagad klātienē ir iespēja pārliecināties par izstādes vērienīgumu un augsto gatavības pakāpi. A.Sjanīts informēja izstādes pārstāvjus, ka 2021. gadā Latviju un AAE atkal savienos tiešais avioreiss, kas nozīmē, ka tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju būs iespēja ceļot uz Dubaju un klātienē pieredzēt šo unikālo notikumu.

  


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Apvienotajos Arābu Emirātos
Adrese: Villa 24, Sector West 36, Plot NO 84A, Al Bateen, Abu Dabī 
Telefons: +971 244 732 67
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

twtr   icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā