Ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro apmeklē AAE un piedalās Apvienotās ekonomiskās komitejas pirmajā sēdē

18.12.2019. 10:13

No 2019. gada 14. līdz 17. decembrim Latvijas ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro apmeklēja Apvienotos Arābu Emirātus (AAE) un tikās ar AAE ekonomikas ministru Sultānu Bin Saīdu Al Mansūri (Sultan Bin Saeed Al Mansoori), kā arī piedalījās Latvijas - AAE Apvienotās ekonomiskās komitejas pirmajā sēdē. Sēdes noslēgumā ministri parakstīja protokolu, kas identificē galvenās ekonomiskās sadarbības jomas un nosaka regulāru sadarbības mehānismu ekspertu līmenī. Nākamā Apvienotās ekonomiskās komitejas sēde plānota 2021. gadā.

Tāpat vizītes ietvaros ministram R.Nemiro notika tikšanās ar AAE valsts ministri un EXPO2020 ģenerāldirektori Rīmu Al Hašimi (Reem Ebrahim Al Hashimy), kuras laikā tika panākta konceptuāla vienošanās par Latvijas dalības formu starptautiskajā izstādē "Expo 2020" Dubaijā.

Ministru vizītē pavadīja Ekonomikas, Satiksmes, Kultūras, Vides un reģionālās attīstības, Ārlietu, Izglītības un zinātnes ministriju, kā arī LIAA un Pārtikas un veterinārā dienesta pārstāvji.

  


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Apvienotajos Arābu Emirātos
Adrese: Villa 24, Sector West 36, Plot NO 84A, Al Bateen, Abu Dabī 
Telefons: +971 244 732 67
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

twtr   icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā