NATO Mobilās mācību vienības īsteno Militārās akadēmijas studentu apmācību Uzbekistānā

14.09.2017. 14:02

14. septembrī Latvijas vēstniecībā Taškentā notika tikšanās ar Ziemeļatlantijas līguma organizācijas (NATO) Apvienoto spēku pavēlniecības Brunsumā Mobilo mācību vienību, kura Uzbekistānā īsteno apmācības Militārās akadēmijas studentiem.

Apvienoto spēku pavēlniecības Brunsumā Mobilās mācību vienības regulāri nodrošina apmācības Uzbekistānas Militārās akadēmijas studentiem dažādos militāros jautājumos. Mācības notiek saskaņā ar NATO un Uzbekistānas noslēgto Individuālās partnerības un sadarbības programmu.

Latvijas vēstniecība Uzbekistānā sniedz atbalstu NATO Mobilajām mācību vienībām, pildot NATO kontaktpunkta vēstniecības pienākumus Uzbekistānā laika periodā no 2017. gada 1. janvāra līdz 2018. gada 31. decembrim.

NATO kontaktpunkta statusā vēstniecības pienākumos ietilpst rezidences valsts amatpersonu un iedzīvotāju informēšana par aizsardzības politiku un uzdevumiem, padziļinātas sadarbības attīstīšana un publiskās diplomātijas pasākumu organizēšana, nolūkā veicināt drošības politikas kvalitāti, kā arī stabilitāti reģionā.

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Uzbekistānā
Adrese: 16 A Lashkarbegi Str., Taškenta, 100000, Uzbekistāna.
Telefons: +998 71 237 22 15
Fakss: +998 71 120 70 36
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr    icon-facebook

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā