Latvijas vēstnieks Uzbekistānā Mihails Popkovs tiekas ar Uzbekistānas Ārlietu ministru

25.08.2017. 13:27

25. augustā Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Uzbekistānas Republikā Mihails Popkovs tikās ar Uzbekistānas Ārlietu ministru Abdulazizu Kamilovu un iesniedza akreditācijas vēstuļu kopijas. Tikšanās laikā ar ministru vēstnieks pārrunāja abu valstu divpusējo attiecību pozitīvo attīstību, politiskās, ekonomiskās un kultūras jomas sadarbības perspektīvas.

Sarunā vēstnieks uzsvēra, ka Uzbekistāna Latvijai ir nozīmīgs sadarbības partneris Centrālāzijas reģionā. Latvija ir ieinteresēta tālākajā attiecību attīstīšanā un stiprināšanā ekonomikas, savstarpējās tirdzniecības, izglītības, transporta un tranzīta sfērās. Kā īpaši nozīmīga sadarbības joma tika minēta aktīvā Latvijas iesaiste ES projektu Centrālāzijā īstenošanā tādās jomās kā robežu pārvaldība, valsts pārvaldes reforma, lauksaimniecības eksportspējas veicināšana, e-pārvalde, vide un zaļās tehnoloģijas.

M. Popkovs, pēc akreditācijas vēstuļu saņemšanas no Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa, 2017. gada augustā uzsāka pildīt Latvijas Republikas Ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka pienākumus Uzbekistānas Republikā, nomainot vēstnieku Edgaru Bondaru.

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Uzbekistānā
Adrese: 16 A Lashkarbegi Str., Taškenta, 100000, Uzbekistāna.
Telefons: +998 71 237 22 15
Fakss: +998 71 120 70 36
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr    icon-facebook

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā