Informācija par viesuļvētru “Florence”

11.09.2018. 19:53

Latvijas vēstniecība ASV informē, ka saistībā ar viesuļvētru “Florence” Vašingtonā (Kolumbijas apgabals), Dienvidkarolīnas, Ziemeļkarolīnas, Merilendas, Virdžīnijas un Džordžijas pavalstīs ir izsludināts ārkārtas stāvoklis. Viesuļvētras skartās pavalstis piedzīvo elektronenerģijas padeves traucējumus un plašus plūdus vētras skartajās piekrastes teritorijās. Spēcīgi vēji vietām ir sabojājuši īpašumus un infrastruktūru. Ceļotājiem, kuri uzturas vētras skartajās teritorijās, jāseko līdzi vietējo varasiestāžu ieteikumiem un evakuācijas rīkojumiem.

Aktuālākā informācija par viesuļvētru “Florence” ir pieejama ASV Nacionālā viesuļvētru centra mājas lapā: http://www.nhc.noaa.gov/, kā arī attiecīgo teritoriju varasiestāžu mājaslapās:

Ziemeļkarolīna: https://readync.org/EN/Index.html  

Dienvidkarolīna: https://scemd.org/    

Virdžīnija: http://vaemergency.gov/   

Džordžija: http://gema.ga.gov/Pages/default.aspx      

Vašingtona (Kolumbijas apgabals): https://dc.gov/    

Merilenda: https://www.maryland.gov/Pages/default.aspx

Informācija par to, kā sagatavoties viesuļvētrai un plūdiem: https://www.ready.gov/          

Vēstniecība aicina valstspiederīgos, kuri atrodas vētras “Florence” skartajās teritorijās un kuriem nepieciešama konsulārā palīdzība, sazināties ar vēstniecību pa tālruni +1 202 328 2881 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai arī ar Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežurantu ārkārtas situācijām pa tālruni +371 26337711 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība ASV
Adrese: 2306 Massachusetts Avenue, NW, Vašingtona, DC 20008, ASV
Telefons: +1 202 328 2840
Fakss: +1 202 328 2860
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr     icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā