Latvijas vēstnieks Andris Teikmanis uzstājas ASV Senāta komitejā

08.03.2017. 02:19
Latvijas vēstnieks Andris Teikmanis uzstājas ASV Senāta komitejā

7. martā, Vašingtonā Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV) Andris Teikmanis teica uzrunu un atbildēja uz senatoru jautājumiem ASV Senāta Apropriāciju komitejas Valsts (departamenta), ārvalstu operāciju un saistīto programmu apakškomitejas (U.S. Senate Committee on Appropriations’ Subcommittee on State, Foreign Operations, and Related Programs) noklausīšanās sēdē.

Senāta pasākumā, kas tika veltīts Eiropas un Krievijas tematikai, vēstnieks piedalījās kopā ar pārējo Baltijas valstu, Polijas un Gruzijas vēstniekiem, kā arī Ukrainas ārlietu ministru.

Senāta noklausīšanās tika ierosināta pēc apakškomitejas priekšsēdētāja senatora Lindseja Greiema (Lindsey Graham) un līdzpriekšsēdētāja Patrika Lihī (Patrick Leahy) iniciatīvas.

Kā ziņots iepriekš , 2016. gada 28. decembrī senators Lindsijs Greiems kopā ar ASV Republikāņu partijas senatoru Džonu Makeinu (John McCain) un Demokrātu partijas senatori Eimiju Klobučāru (Amy Klobuchar) bija ieradušies vizītē Latvijā, kuras ietvaros tikās ar Latvijas augstajām amatpersonām.

Noklausīšanās tika pārraidīta tiešraidē C-SPAN 3 kanālā: https://www.c-span.org/video/?424990-1/eastern-european-ambassadors-testify-russian-policies-toward-europe

Plašāka informācija par Senāta komitejas noklausīšanās norisi:

http://www.appropriations.senate.gov/hearings/hearing-on-russian-policies-and-intentions-toward-specific-european-countries

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība ASV
Adrese: 2306 Massachusetts Avenue, NW, Vašingtona, DC 20008, ASV
Telefons: +1 202 328 2840
Fakss: +1 202 328 2860
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr     icon-facebook     icon-flickr

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā