Latvijas vēstnieks piedalās Printful filiāles atklāšanā Šarlotē un tiekas ar pilsētas mēru

16.11.2016. 22:26

15. novembrī Latvijas vēstnieks Amerikas Savienotajās Valstīs Andris Teikmanis piedalījās uzņēmuma Printful jaunās ražotnes atklāšanā Šarlotes pilsētā (Ziemeļkarolīnas pavalsts).

Uzrunājot pasākuma dalībniekus, vēstnieks atzinīgi novērtēja Printful darbības paplašināšanos ASV, kas apliecina Latvijas sasniegumus inovāciju jomā un attīstības vīziju. Printful darbības uzsākšana Šarlotē ir arī nozīmīgs Latvijas uzņēmēju ieguldījums transatlantisko investīciju jomā, kas veicina nodarbinātību, ekonomisko izaugsmi, ideju apmaiņu, kā arī straujāk virza inovāciju attīstību. Andris Teikmanis pauda cerību, ka arī ASV mazie un vidējie uzņēmumi aktīvāk investēs Latvijā.

Printful ir inovatīvs apdrukas pakalpojumu uzņēmums, kas pēc e-tirdzniecības platformu pasūtījumiem veic apdrukas darbus.  Uzņēmums kopš 2013. gada ir uzsācis darbību ASV rietumu krastā. Vairāk par Printful lasīt šeit: www.theprintful.com

Uzturoties Šarlotes (Charlotte) pilsētā, Latvijas vēstnieks tikās ar pilsētas mērijas vadītāju Dženiferu Robertsu (Jennifer Roberts). Sarunas laika Andris Teikmanis atzīmēja Latvijas jaunuzņēmumu attīstību, paužot gandarījumu par Printful  darbības paplašināšanos. Izmantojot jaunas tehnoloģijas, modernus mārketinga un preču piegāžu risinājumus, Printful veicina Latvijas atpazīstamību ASV kā modernu Eiropas Savienības dalībvalsti. Sarunas gaitā vēstnieks vērsa uzmanību uz Latvijas uzņēmumu piedāvājumiem e-finanšu pakalpojumu jomā, ko varētu izmantot pašvaldības ASV savu finanšu plūsmu efektīvākā vadībā un kontrolē.

Pilsētas mērs Dženifera Roberts informēja par Šarlotes biznesa vidi un atbalsta programmām jaunajiem uzņēmumiem. Pilsēta ir ievērojams finanšu un biznesa centrs ASV dienvidos, kur mājvietu raduši tādi lieli uzņēmumi kā Bank of America, Duke Energy u.c.. Vienlaikus attīstās finanšu pakalpojumi (fintech), solārās enerģijas, medicīnas un inovatīvo materiālu tehnoloģijas.

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība ASV
Adrese: 2306 Massachusetts Avenue, NW, Vašingtona, DC 20008, ASV
Telefons: +1 202 328 2840
Fakss: +1 202 328 2860
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr     icon-facebook     icon-flickr

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā