Piedzīvojumi Latvijas ģenerālkonsulātā Sanktpēterburgā

20.03.2017. 11:48

2017.gada 18.martā Latvijas ģenerālkonsulātā Sanktpēterburgā notika bērniem veltīts pasākums. Bērniem kopā ar vecākiem bija iespēja iepazīties ar mākslinieces Marinas Heniņas glezniņām, kurās attēloti piedzīvojumi par stāsta varoni Traktoriņu. Tā kā šis ir viens no pirmajiem latviešu stāstiem, kur notikumi jāizdomā pašiem, bērni ar lielu entuziasmu zinātkāres centra ZINOO izveidotāja Paula Irbina vadībā iesaistījās stāsta tapšanā.

Pasākuma otrajā daļā bērniem bija iespēja pārtapt par burvju māksliniekiem un piedalīties eksperimentos. Izrādās, mākoni var izveidot arī mājās, un baloni ne vienmēr pārsprāgst uz asiem priekšmetiem! Tā kā Pauls Irbins savulaik no Zemes vēlējās pārcelties dzīvot uz Marsa, kopā ar bērniem tika izgatavotas raķetes un kopīgi palaistas debesīs.

Latvijas ģenerālkonsulāts Sanktpēterburgā pateicas Marinai Heniņai un Paulam Irbinam par līdzdalību pasākuma organizēšanā un sniegto iespēju pieskandināt ģenerālkonsulātu ar bērnu smiekliem un sajūsmas saucieniem.


Preses kontaktiem:

Latvijas ģenerālkonsulāts Sanktpēterburgā
Adrese: Vasiljevskij ostrov, 10.linija, 11, Sanktpēterburga,
Krievijas Federācija
Tālrunis: + 7 812 449 82 90
Fakss: + 7 812 336 34 52
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr  icon-facebook

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā