Polijā sāk darboties latviešu valodas un tradīciju skola

09.10.2017. 16:25

7. oktobrī Varšavā pirmo reizi tikās latviešu valodas skoliņas bērni ar vecākiem. Tikšanās mērķis bija iepazīties ar Polijā dzīvojošām ģimenēm no Latvijas, izzināt viņu vēlmes un  prioritātes skoliņas veidošanā kā arī uzsākt pirmās nodarbības bērniem.

Uz tikšanos bija ieradušās 8 ģimenes. Pasākuma laikā bija iespēja savā starpā iepazīties, iemācīties latviešu iepazīšanās rotaļu, noklausīties prezentāciju par Latviju, pagaršot pelēkos zirņus, apskatīt un pielaikot adītus cimdus ar latvju rakstiem, padalīties zināšanās par Latviju, kā arī uzzīmēt Latvijas kartē sev sirdij vistuvāko vietu Latvijā. Pasākuma noskaņā bērni noskatījās animācijas filmu latviešu valodā, bet bērnu vecākiem bija iespēja padalīties ar saviem iespaidiem, vēlmēm un ierosinājumiem skoliņai.

Nākamā tikšanās tiek plānota novembrī. Vairāk informācijas par skoliņu var atrast skoliņas Facebook atvērumā https://www.facebook.com/groups/1854411004805929/?fref=nf. Vēstniecība aicina pieteikties interesentus, nosūtot ziņu skoliņas organizātoriem uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Preses kontaktiem:
Latvijas vēstniecība Polijā
Adrese: 19 Królowej Aldony Str. 03-928 Varšava, Polija
Tālrunis: +48 22 617 11 05
Fakss: +48 22 617 11 06
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 twtr   icon-facebook     icon-flickr

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā