Aktuāli

15.09.2014

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tiekas ar kustības „The Red Jackets” pārstāvjiem

15. septembrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tikās ar Latvijas eksportējošo uzņēmumu atbalsta kustības „The Red Jackets” pārstāvjiem Inesei Andersoni, Undīni Būdi un Līvu Brēmeri, kā arī Ievu Stumpi no Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, kas iepazīstināja ar jauno grāmatu „Latvijas dārgumi. Izcili eksporta zīmoli un iedvesmas stāsti.” (Treasures of Latvia/Outstanding Export Brands and Inspiring Stories).

15.09.2014

Valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs pauž vēlmi veicināt divpusējo sadarbību ar Mali

15. septembrī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs tikās ar Mali Republikas vēstnieci Latvijā Be Avu Keitu (Mrs Be Ava Keita), kas Latvijā ieradusies akreditācijas vizītē.

15.09.2014

Valsts sekretārs ar Pakistānas vēstnieku pārrunā politiskās un ekonomiskās sadarbības padziļināšanas iespējas

15. septembrī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs tikās ar Pakistānas vēstnieku Latvijā Kalidu Husainu Memonu (Khalid Hussain Memon).

15.09.2014

Ārlietu ministrija stingri nosoda vēlēšanu organizēšanu Krimā

Ārlietu ministrija stingri nosoda 14. septembrī Krievijas Federācijas sarīkotās tā dēvētās „Krimas Republikas” un Sevastopoles likumdevēju institūciju vēlēšanas un neatzīst tās par leģitīmām.

14.09.2014

Latvija asi nosoda britu humanitārā darbinieka nogalināšanu Irākā

Ārlietu ministrija asi nosoda džihādistu grupējuma ISIL ("Islāma valsts Irākā un Levantē") veikto terora aktu, zvēriski nogalinot britu humanitāro darbinieku Deividu Heinsu (David Haines), kuru ISIL nolaupīja 2013. gadā Sīrijā.

12.09.2014

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ar Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas ģenerālsekretāru Anhelu Guriju pārrunā Latvijas pievienošanās procesu

12. septembrī Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tikās ar Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (ESAO/OECD) ģenerālsekretāru Anhelu Guriju (Angel Gurría), lai pārrunātu jautājumus saistībā ar Latvijas pievienošanās ESAO sarunu procesu un starptautiskās situācijas ietekmi uz Latvijas ekonomiskās attīstības perspektīvām.

12.09.2014

Ārlietu ministrs pauž atbalstu Gruzijas Eiroatlantiskās integrācijas centieniem

12. septembrī Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tikās ar Gruzijas valsts ministru Eiropas un Eiroatlantiskās integrācijas jautājumos Aleksi Petriašvili (Alex Petriashvili). E. Rinkēvičs norādīja, ka Latvija atzinīgi novērtē Gruzijas sasniegto NATO integrācijas procesā un ieguldījumu starptautiskajās operācijās.

12.09.2014

Edgars Rinkēvičs Tallinā: reģionālajiem enerģētikas projektiem ir drošības dimensija

11. septembrī Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalījās ikgadējā Baltijas valstu un Ziemeļvalstu (NB8) ārlietu ministru sanāksmē Igaunijā, Tallinā.

Arhīvs

Vēstniecību ziņas

15.09.2014

12. un 13. septembrī Kijevā norisinājās 11. Jaltas Eiropas stratēģijas ikgadējā sanāksme.

12. un 13. septembrī Kijevā norisinājās 11. Jaltas Eiropas stratēģijas ikgadējā sanāksme. Krievijas īstenotās Krimas pussalas okupācijas un nelikumīgās aneksijas dēļ tā notika Kijevā, nevis, kā ierasts, Livādijas pilī Jaltā.

15.09.2014

Ungārijas Parlamenta ES lietu komitejā prezentē trio prezidentūras prioritātes

15. septembrī Latvijas vēstnieks Imants Lieģis un Itālijas vēstniece Marija Asunta Ačili (Maria Assunta Accili) Ungārijas Parlamenta ES lietu komitejā iepazīstināja ar Itālijas un Latvijas prezidentūru Eiropas Savienībā prioritātēm.

15.09.2014

Baltkrievijā atzīmē Baltijas ceļa 25. gadadienu

12. septembrī Minskā Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vēstniecības Baltkrievijā rīkoja kopīgu Baltijas ceļa 25. gadadienas atceres pasākumu.

12.09.2014

Gotlandē piemin baltiešu bēgļu ierašanos

13. septembrī Latvijas vēstnieks Zviedrijā Gints Jegermanis piedalīsies piemiņas ceremonijā Slītes ostā, Gotlandē, atzīmējot 70 gadus, kopš tur Otrā pasaules kara izskaņā ieradās baltiešu bēgļu laivas.

12.09.2014

Latvijas vēstniecībā Minskā viesojas LTRK uzņēmēju delegācija

12. septembrī Latvijas vēstnieks Baltkrievijā Mihails Popkovs vēstniecībā uzņēma Kurzemes un Rīgas uzņēmēju delegāciju, kas ieradušies tirdzniecības misijā Baltkrievijā.

12.09.2014

Latvija nodod pieredzi Ukrainai e-pārvaldes jomā

No 10. līdz 12. septembrim Rīgā ar Latvijas vēstniecības Ukrainā, Latvijas Ārlietu ministrijas un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) atbalstu viesojas Ukrainas Valsts elektroniskās pārvaldes aģentūras, citu e-pārvaldes institūciju, informācijas tehnoloģiju administrācijas iestāžu pārstāvji, lai iepazītos ar Latvijas pieredzi e-pārvaldes un digitālo risinājumu ieviešanā.

12.09.2014

Latvijas vēstniecībā Lietuvā iepazīstina ar lietuviešu modes un dzīvesstila zīmola „Julia Janus” jaunāko katalogu

9. septembrī Latvijas vēstniecībā Lietuvā notika iepazīstināšanas pasākums ar lietuviešu dizaineres Julia Janus jaunā modes un dzīvesstila katalogu „Mada ir maistas” („Mode un Ēdiens”).

12.09.2014

Minskā popularizē latviešu virtuvi un tūrisma iespējas

11. septembrī viesnīcā „Renaissance Minsk” ar Latvijas vēstniecības Baltkrievijā atbalstu norisinājās kārtējais Latvijas tūrisma popularizēšanas pasākums „Pareizās garšas vakars. Mūsdienīgā latviešu virtuve”, kuru atklāja Latvijas vēstnieks Mihails Popkovs.

Arhīvs