Aktuāli

22.07.2014

E. Rinkēvičs piedalās ES Ārlietu padomē Briselē

22.jūlijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalījās Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padomes sanāksmē Briselē.

22.07.2014

Briselē notiks Ārlietu padomes un Vispārējo lietu padomes sanāksmes

22. un 23. jūlijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalīsies Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padomes un Vispārējo lietu padomes sanāksmēs.

22.07.2014

Noteikti uzvarētāji Ārlietu ministrijas izsludinātajam konkursam par līdzfinansējumu NVO īstenotiem projektiem

21. jūlijā noslēdzās Ārlietu ministrijas izsludinātais granta projektu konkurss „Atbalsts Eiropas Komisijas un citu starptautiskās palīdzības finansētāju finansētiem attīstības sadarbības, attīstības izglītības un sabiedrības izpratnes veicināšanas projektiem Latvijas Republikā un Latvijas Republikas noteiktajās saņēmējvalstīs’’.

22.07.2014

Latvijas vēstnieks Alberts Sarkanis akreditējās Bosnijā un Hercegovinā

21. jūlijā Sarajevā Latvijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Alberts Sarkanis iesniedza akreditācijas rakstu Bosnijas un Hercegovinas prezidentūras priekšsēdētājam Bakiram Izetbegovičam (Bakir Izetbegović).

21.07.2014

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pieņem lēmumu par Krievijas pilsoņu iekļaušanu ieceļošanas aizlieguma Latvijā sarakstā

Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ir pieņēmis lēmumu uz nenoteiktu laiku ieceļošanas aizlieguma Latvijā sarakstā iekļaut Krievijas skatuves māksliniekus Oļegu Gazmanovu, Josifu Kobzonu un Allu Perfilovu.

21.07.2014

Ārlietu ministrijas valsts sekretārs tiekas ar Krievijas vēstnieku Latvijā

21. jūlijā saistībā ar Malaizijas aviokompānijas lidmašīnas notriekšanu virs Ukrainas teritorijas šī gada 17. jūlijā pēc Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas valsts sekretāra Andreja Pildegoviča iniciatīvas uz tikšanos Ārlietu ministrijā tika uzaicināts Krievijas Federācijas vēstnieks Latvijas Republikā Aleksandrs Vešņakovs.

18.07.2014

Edgars Rinkēvičs Kutaisi apsveic Gruziju ar ES Asociācijas līguma ratifikāciju

18. jūlijā Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs darba vizītē apmeklēja Gruziju. Ministrs tikās ar Gruzijas prezidentu Georgiju Margvelašvili (Giorgi Margvelashvili), parlamenta priekšsēdētāju Dāvidu Usupašvili (David Usupashvili), premjerministru Irakliju Garibašvili (Irakli Garibashvili), ārlietu ministri Maiju Pandžikidzi (Maia Panjikidze), kā arī valsts ministru Eiropas un eiroatalantiskās integrācijas jautājumos Aleksi Petriašvili (Alex Petriashvili).

17.07.2014

Latvija izsaka visdziļāko līdzjūtību saistībā ar lidmašīnas bojā eju virs Ukrainas

Latvija izsaka visdziļāko līdzjūtību saistībā ar „Malaysia Airlines” gaisa kuģa „Boeing 777” avāriju.

Arhīvs

Vēstniecību ziņas

22.07.2014

Madridē iepazīstina ar Latvijas prezidentūras ES Padomē prioritātēm

21. jūlijā Latvijas vēstnieks Spānijā Jānis Eichmanis piedalījās Eiropas Komisijas pārstāvniecības Spānijā rīkotajā Trio prezidentūru prioritāšu prezentācijā un iezīmēja Latvijas prezidentūras ES Padomē prioritāros virzienus.

22.07.2014

Ar Latvijas vēstniecības atbalstu Maskavā atklāj mākslinieka Jura Jurjāna personālizstādi

21. jūlijā Krievijas Mākslas akadēmijas izstāžu kompleksā, Zuraba Cereteli (Zurab Tsereteli) mākslas galerijā, tika atklāta latviešu mākslinieka Jura Jurjāna personālizstāde „Uz pūces spārna”, kas ilgs līdz 24. augustam.

21.07.2014

Vitebskā atklāj fotoizstādi „Pasaule sievietes acīm” ar Latvijas mākslinieču dalību

18. jūlijā Vitebskā atklāta starptautiska fotoizstāde „Pasaule sievietes acīm”, kurā līdztekus fotomāksliniecēm no Baltkrievijas, Bulgārijas, Lielbritānijas, Vācijas, Izraēlas, Itālijas, Kazahstānas, Kanādas, Lietuvas, Krievijas, ASV, Ukrainas un Čehijas ar saviem darbiem piedalās arī fotomākslinieces no Latvijas: Elīna Bindere (Jēkabpils), Vineta Jaunzeme (Liepāja), Daina Ģībiete (Liepāja), Līga Bora (Liepāja), Līga Ēvaldsone (Liepāja), Tamāra Patrejeva (Rīga) un Ilona Pulkstene (Jūrmala).

17.07.2014

Latviešu dibinātais Igaunijas Diplomātu koris piedalās Dziesmu un deju svētkos

Tallinā 26. Igaunijas Vispārējos dziesmu un 19. deju svētkos, kas pulcēja daudzus desmitus tūkstošu dziedātāju un dejotāju, piedalījās arī latviešu dibinātais Igaunijas Diplomātu koris.

17.07.2014

Lielbritānijā arī šogad pieaug jaundzimušo Latvijas pilsoņu skaits

2014. gada pirmajā pusgadā Latvijas vēstniecībā Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē vislielākais pieprasījums tradicionāli ir pasu nomaiņa. 6 mēnešu laikā noformēti 7500 personu apliecinoši dokumenti – Latvijas pases un identitātes (ID) kartes.

17.07.2014

Vēstniece Elita Kuzma tiekas ar Vācijas Federālās konstitucionālās tiesas prezidentu

16. jūlijā Latvijas vēstniece Vācijā Elita Kuzma apmeklēja Karlsrūes pilsētu, kur tikās ar Vācijas Federālās konstitucionālās tiesas prezidentu prof. Dr. Andreasu Foskūli (Prof. Dr. Andreas Voßkuhle).

17.07.2014

Taškentā atklās latviešu gleznotāja Valda Buša izstādi „Ainavas“

24. jūlijā Taškentā, Uzbekistānā, vienā no prestižākajām izstāžu zālēm – „Fotogrāfijas nams“ - tiks atklāta latviešu gleznotāja Valda Buša darbu izstāde „Ainavas“.

17.07.2014

Latvijas eksperte žurnālistus un komunikācijas speciālistus Gruzijā informē par Latvijas pieredzi sabiedrības informēšanā saistībā ar integrāciju ar Eiropas Savienībā

Latvijas eksperte Daiga Holma no 14. līdz 16. jūlijam Tbilisi, Gruzijā, piedalījās seminārā, lai informētu Gruzijas žurnālistus un dažādu valsts iestāžu komunikācijas speciālistus par Latvijas pieredzi sabiedrības informēšanā saistībā ar integrāciju ar Eiropas Savienībā (ES).

Arhīvs