Annas Lindes fonds izsaka pateicību Latvijai par fonda darbības atbalstīšanu

11.10.2017. 17:49

Latvija turpina atbalstīt Annas Lindes fondu, veicot ikgadējo iemaksu fonda darbības realizēšanai. Latvija uzteic fonda centienus un panākumus Eiropas-Vidusjūras reģiona starpkultūru dialoga attīstībā, kas veicina izpratni par mieru un reģiona sabiedrības sadarbības pilnveidošanu. Latvija veic ikgadējās iemaksas Annas Lindes fondā, kas Savienības Vidusjūrai ietvaros veicina starpkultūru dialogu un atbalsta nevalstisko organizāciju, t. Sk., Latvijas, īstenotos projektus.

Annas Lindes fonds, kura galvenā mītne ir Aleksandrijā (Ēģiptē), darbojas kopš 2005. gada, veicinot savstarpējo izpratni par kopīgām vērtībām Eiropas-Vidusjūras reģionā, laužot stereotipus, kas ietekmē dažādu sabiedrību attiecības un attīstību. Fonds apvieno vairāk nekā 4000 pilsoniskās sabiedrības organizācijas, atbalstot un rīkojot pasākumus kultūras, izglītības un mediju sektoros, ar mērķi veicināt reģiona Starpkultūru stratēģijas attīstību, sniedzot rekomendācijas relevantajām institūcijām un lēmuma pieņēmējiem.

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Ēģiptē
8th Floor, Abou El Feda Building, 3 Abou El Feda Street, Zamalek, Kaira, Ēģipte
Tālrunis: +202 2 738 4188
Fakss: +202 2 738 4189
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr   icon-facebook

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā