Vēstnieks piedalās Baltijas diasporas pārstāvju tikšanās Olborgā

31.10.2017. 17:31
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

30.oktobrī Olborgā notika pirmais kopīgais Baltijas valstu diasporu un ieinteresēto dāņu jauniešu pasākums Dānijā “Baltijas tikšanās simtgades gaidās” (Baltic meetup towards countries centenary celebration). Tikšanās laikā vēstnieks Kaspars Ozoliņš uzstājās ar prezentāciju par Latvijas izaugsmi un aktualitātēm, tuvojoties valsts simtgadei, kā arī piedalījās sekojošajā diskusijā.

Vēstnieks informēja par Latvijas sasniegumiem, kas atspoguļoti dažādos starptautiskajos rangos atsevišķās sociāli ekonomiskajās jomās,  piemēram, biznesa vides pieejamības, dzimumu līdztiesības, zaļās enerģijas un digitalizācijas jomās.  K.Ozoliņš aprakstīja klātesošajiem plānotos Latvijas simtgades pasākumus Latvijā, ārvalstīs un konkrēti Dānijā, un aicināja ikvienu aktīvi piedalīties simtgades svinēšanā. Vēstnieks aicināja klātesošos tautiešus iesaistīties jau plānotajos simtgades pasākumos, tajā skaitā, turpināt “Izskrien Latviju pasaulē” un “Stāstu sega Latvijai” iniciatīvas, un veidot jaunus kopīgus projektus.

Baltijas diasporas pārstāvju tikšanos rīkoja Eiropas jauniešu kustība Ziemeļdānijā un lielākā Dānijas arodbiedrība “3F” ar Baltijas valstu vēstniecību atbalstu.

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Dānijā
Adrese: 17 Rosbaeksvej, 2100, Kopenhāgena, Dānija
Tālrunis: +45 39 276 000
Fakss: +45 39 276 173
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā