Valsts prezidents dosies oficiālā vizītē uz Dāniju (Valsts prezidenta kanceleja)

17.05.2017. 17:17

Valsts prezidents Raimonds Vējonis 22. un 23. maijā oficiālā vizītē apmeklēs Dānijas Karalisti. Vizītes laikā Valsts prezidents tiksies ar Dānijas karalieni Margrētu II un Dānijas Karalistes premjerministru Larsu Leki Rasmusenu. 

 
Amatpersonas pārrunās drošības situāciju reģionā un kopīgo darbu, lai mazinātu hibrīdapdraudējumu un dezinformācijas radītos riskus, Dānijas ieguldījumu Baltijas drošībā, pildot NATO Varšavas samitā pieņemtos lēmumus, kā arī sadarbību globālajā cīņā pret terorismu. Tiks apspriesta arī Eiropas nākotne un Brexit norise, Ukrainas un Krievijas jautājums, kā arī gaidāmais Austrumu partnerības samits novembrī Briselē.
 
Valsts prezidents apmeklēs Antvorskovas sardzes karabāzi, kur tiksies ar Latvijas militāro kontingentu – apmācību grupu pirms misijas. 
 
Vizītes ietvaros tiks parakstīts Latvijas un Dānijas Kultūras ministriju saprašanās memorands par sadarbību kultūras jomā. Memorands iezīmēs Latvijas un Dānijas sadarbības virzienus radošo industriju jomā. Centrālais sadarbības projekts – Tabakas fabrika ir arī viens no Latvijas valsts simtgades kultūras programmas starptautiskajiem projektiem. 
 
Latvijas vēstniecībā Kopenhāgenā Raimonds Vējonis tiksies ar latviešu kopienas pārstāvjiem Dānijā. 
 

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Dānijā
Adrese: 17 Rosbaeksvej, 2100, Kopenhāgena, Dānija
Tālrunis: +45 39 276 000
Fakss: +45 39 276 173
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr    icon-facebook    icon-flickr

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā