Kontakti

08.05.2018. 15:14

LATVIJAS PASTĀVĪGĀ PĀRSTĀVNIECĪBA EIROPAS SAVIENĪBĀ


Adrese: Avenue des Arts 23, B-1000 Brisele, Beļģija
Tālrunis: +32 (0) 2 2383 100
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Amats

Vārds, uzvārds

Kontakti

 

Vēstniece, pastāvīgā pārstāve ES Sanita Pavļuta-Deslandes

Tel.: +32 (0) 2 2383 201

COREPER II departaments

   

 

Pirmā sekretāre (Antici) Māra Engelbrehra

Tel.: +32 (0) 2 2383 198 

Pirmā sekretāre (horizontālie un juridiskie jautājumi, Brexit) Vita Sliede

Tel.: +32 (0) 2 2383 135

Trešā sekretāre (Brexit) Tatevika Paronjana

Tel.: +32 (0) 2 2383 183 

Otrā sekretāre, Preses sekretāre, Antici vietniece Baiba Zariņa

Tel.: +32 (0) 2 2383 134
Mob.: +32 473 524 264

    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 
     

Trešā sekretāre (pastāvīgās pārstāves palīdze)

Elīna Šteinhena

Tel.: +32 (0) 2 2383 201

Padomniece  (Attiecības ar Eiropas Parlamentu, institucionālie un horizontālie jautājumi, Vispārējo lietu darba grupa)  Kristīne Rigerte

Tel.: +32 (0) 2 2383 280

Parlamentārā sadarbība

Saeimas pārstāvis

Ģirts Ostrovskis

Tel.: +32 (0) 2 2841 354

ECOFIN (t.sk. nodokļi un muita)

ECOFIN daļas vadītāja

Agnese Timofejeva

Tel.: +32 (0) 2 238 31 21

Padomniece (finanšu pakalpojumi) Jevgeņija Belokurova Tel.: +32 (0) 2 2383 266

Padomnieks (ES ikgadējais un daudzgadu budžets, pašu resursi)

Armands Tapiņš

 Tel.: +32 (0) 2 2383 118

Padomniece (ES fondi, valsts atbalsta jautājumi)

Ieva Valtmane

Tel.: +32 (0) 2 2383 101

Padomniece, Latvijas Bankas pārstāve (Ekonomikas un monetārā politika, Banku savienības un Eiro monētu jautājumi)

Antra Trenko

Tel.: +32 (0) 2 2383 128

Padomnieks (tiešie nodokļi, finanšu darījumu nodoklis, grāmatvedība, revīzija, azartspēles)

Andis Kokenbergs

Tel.: +32 (0) 2 2383 169

Padomnieks (muitas un netiešo nodokļu jautājumi)

Larijs Martinsons

Tel.: +32 (0) 2 2383 120

Iekšlietu un tieslietu jautājumi

Padomnieks (kopējā iekšlietu koordinācija, migrācija, patvērums, vīzas)

Kaspars Āboliņš

Tel: +32 (0) 2 2383 309

Padomniece (civiltiesības, komerctiesības, ES Tiesa)

Anda Smiltēna

Tel.: +32 (0) 2 2383 238

Padomniece (datu aizsardzība, intelektuālais īpašums, krimināltiesības)

Inga Melnace

Tel.: +32 (0) 2 2383 293

Padomniece (Šengena, robežas, terorisms, narkotikas, migrācija)

Līga Neidere

Tel.: +32 (0) 2 2383 167

Padomniece (iekšējā drošība, informācijas apmaiņa, civilā aizsardzība) Asnāte Kalniņa

Tel.: +32 (0) 2 2383 124 

Paplašināšanās un attīstības politika

Pirmā  sekretāre (COWEB, COELA) 

Diāna Krieva

Tel.: +32 (0) 2 2383 263

Trešā sekretāre (attīstības politika, CODEV, COHAFA) Sintija Rupjā

Tel.: +32 (0) 2 2383 263

Ārējā tirdzniecība

 

Padomniece (Tirdzniecības jautājumu darba grupa, Tirdzniecības politikas komiteja, Tirdzniecības aizsardzības instrumentu komiteja)

Ksenija Koroļova

Tel.:: +32 (0) 2 2383 233

 

 

COREPER I departaments

Vēstniece, pastāvīgās pārstāves vietniece (COREPER I)

Alise Balode

Tel.: +32 (0) 2 2383 203

Trešā sekretāre, Mertens (COREPER I koordinācija)

Baiba Čāmāne-Ločmele

Tel.: +32 (0) 2 2383 196

Pastāvīgās pārstāves vietnieces palīdze (viesnīcas)

Maija Liepiņa

Tel.: +32 (0) 2 2383 203

Konkurētspēja un iekšējais tirgus

Padomniece (patērētāju aizsardzība, ekonomikas politika, konkurence, tehniskā harmonizācija)

Linda Duntava

Tel.: +32 (0) 2 2383 114

Padomnieks (uzņēmējdarbība, rūpniecība, eksporta kredīts, iekšējais tirgus)

Rinalds Celmiņš

Tel.: +32 (0) 2 2383 156

Enerģētikas politika

Padomniece (enerģētika, statistika, būvniecība)

Inga Iļjina

Tel.: +32 (0) 2 2383 157

Transporta un telekomunikāciju politika

Padomniece (kuģniecība, iekšējie ūdensceļi, aviācija)

Liene Boutens

Tel.: +32 (0) 2 2383 132

Padomnieks (telesakari, pasts, Galileo)

Normunds Egle

Tel.: +32 (0) 2 2383 331

Atašejs (sauszemes transports) Ieva Riekstiņa

Tel. +32 (0) 2 2383 109

Pētniecības, izglītības, jaunatnes un kultūras politika

Padomniece (pētniecības un kosmosa jautājumi)

Lauma Sīka

Tel.: +32 (0) 2 2383 168

Padomniece (kultūras un audiovizuālie jautājumi)

Zane Vāgnere

Tel.: +32 (0) 2 2383 127

Padomniece (izglītība, jaunatne, sports) Santa Ozoliņa

Tel.: +32 (0) 2 2383 307

Nodarbinātības, sociālās politikas un sabiedrības veselības politika

Padomniece (sociālās politikas, darba tiesību, dzimumu līdztiesības, sociālās dimensijas jautājumi)

Vivita Bērziņa

Tel.: +32 (0) 2 2383 130

Padomniece (nodarbinātības, brīvās darba spēka kustības, sociālo drošības shēmu koordinēšanas, Eiropas Semestra jautājumi)

Linda Pauga

Tel.: +32 (0) 2 2383 129

Padomniece (sabiedrības veselības jautājumi)

Karina Zālīte

Tel.: +32 (0) 2 2383 138

Lauksaimniecības, pārtikas, veterinārijas, meža un zivsaimniecības politika

Padomniece (īpašā lauksaimniecības komiteja, Kopējā lauksaimniecības politika)

Dace Arāja

Tel.: +32 (0) 2 2383 140 

Padomnieks (veterinārie jautājumi)

Ģirts Stenders

Tel.: +32 (0) 2 2383 142

Padomniece Olga Orolova

Tel.: +32 (0) 2 2383 145

Padomnieks (zivsaimniecība)

Atis Rektiņš

Tel.: +32 (0) 2 2383 144

Vides un klimata politika

Padomniece (vides un IKT jautājumi)

Anita Drondina

Tel.: +32 (0) 2 2383 126

Padomniece (klimata, kodoldrošības un reģionālās politikas jautājumi) Linda Leja

Tel: +32 (0) 2 2383 153

 

Politiskās un drošības komitejas departaments

Vēstnieks (PSC)

Andžejs Viļumsons

Tel.: +32 (0) 2 2383 205

Militārais pārstāvis ES

Ģenerālmajors Juris Zeibārts

Tel.: +32 (0) 2707 2888

Militārā pārstāvja ES vietnieks

Pulkvedis Didzis Nestro

Tel.: +32 (0) 2 2383 146

Virsnieks militārajā pārstāvniecībā ES Pulkvežleitnants
Mareks Cirsis

Tel. +32 (0) 2 2383 131

Otrā sekretāre (Nicolaidis, COLAC)

Inese Balode

Tel.: +32 (0) 2 2383 296

PSC vēstnieka palīdze (Padomes caurlaides)

Aiva Vīksne

Tel.: +32 (0) 2 2383 205

Padomnieks (RELEX, COASI)

Lolita Lenkeviča

Tel.: +32 (0) 2 2383 261

Padomniece (COEST) Ieva Lapiņa

Tel.: +32 (0) 2 2383 216

Otrais sekretārs (COTRA, COAFR) Māris Krauze

Tel.: +32 (0) 2 2383 262

Otrā sekretāre (Ma/Ma, MOG)

Ilze Gelnere

Tel.: +32 (0)2 2383 207

Padomniece (kiberdrošības jautājumi)

Līga Raita Rozentāle

Tel.: +32 (0) 2 2383 283

Padomnieks (CFSP)

Armīns Mačiņš

Tel.: +32 (0) 2 2383 110

Pirmā sekretāre (CivCom) Anda Mende

Tel.: + 32 (0) 2 2383 241

 

Administratīvais departaments

Administratīvā departamenta direktors

Dāvis Daudzvārdis

Tel.: +32 (0) 2 2383 210

Finanšu un personāla jautājumi

Vecākais grāmatvedis

Druvis Pūkainis

Tel.: +32 (0) 2 2383 143

Loģistikas jautājumi

Mājas pārvaldnieks

Jānis Leinerts

Tel.: +32 (0) 2 2383 113

Dokumentu aprite un IT atbalsts

Vecākā referente Anda Dripe

Tel.:+32 (0) 2 2383 208 

Vecākā referente (lietvedība)

Inga Bakēvica

Tel.: +32 (0) 2 2383 224

Vecākā referente (lietvedība)

Inese Otto

Tel.: +32 (0) 2 2383 222

IT sistēmu uzturētājs

Arnis Otto

Tel: +32 (0) 2 2383 111