Latvijas vēstniecībā Baltkrievijā notiek “Biznesa kluba” tikšanās

21.04.2017. 13:24

20. aprīlī Latvijas vēstniecībā Baltkrievijā notika “Biznesa kluba” tikšanās, uz kuru pulcējās strādājošie Latvijas uzņēmēji Baltkrievijā, Latvijas uzņēmumu pārstāvniecību vadītāji Minskā, kā arī Baltkrievijas Tirdzniecības un Rūpniecības palātas pārstāvji. Tikšanā arī piedalījās Latvijas uzņēmēju delegācija LTRK pārstāvja Baltkrievijā Ģirta Kronberga vadībai, kurai šajās dienās notiek darba vizīte Minskā.

Atklājot “Biznesa kluba” tikšanos, Latvijas vēstnieks Baltkrievijā Dr. Mārtiņš Virsis atzīmēja ekonomiskās sadarbības prioritāti Latvijas un Baltkrievijas attiecībās, kā arī informēja klātesošos par divpusējās sadarbības aktualitātēm. Vēstnieks M.Virsis pasvītroja veiksmīgo sadarbību, kas izveidojusies starp LTRK un Baltkrievijas Tirdzniecības un Rūpniecības palātu, ar kuras atbalstu ir organizētas Latvijas uzņēmēju, valsts un pašvaldību, kā arī citu dažādu nozaru pārstāvju tikšanās ar uzņēmējiem Baltkrievijā.

Tikšanās laikā vēstniecības “Biznesa klubu” uzrunāja arī LTRK pārstāvis Baltkrievijā Ģirts Kronbergs un Baltkrievijas Tirdzniecības un Rūpniecības palātas starptautiskās sadarbības nodaļas vadītājs Aleksandrs Golovarevs (Александр Головарев).

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Baltkrievijā
Adrese: 6a Doroshevicha Str., Minska 220013, Baltkrievija
Tālrunis: +375 17 211 3033
Fakss: +375 17 284 74 94
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr       twtr

e Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā